צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בתל אביב

אם העץ הגבוה שלכם צריך גיזום או שאתם באמצע הפקה גדולה שצריכה עבודה בגובה נראה שאתם צריכים מנוף סל בתל אביב. באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו להשוות מחירים בין מנופאי סל כדי לחסוך בעלויות

משווים מחירים בין שירותי מנופי סל בתל אביב

בין אם אתם מחפשים להתקין שלט גבוה או שבבניין שלכם יש עבודות חשמל שהחשמלאים לא יכולים להגיע בעצמם, אתם צריכים השכרה של מנוף סל בתל אביב. עם פורטל מנופים בישראל תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 מנופאים בתל אביב. התקשרו אליהם והשוו בין המחירים שהם נותנים לכן.

 

מנוף סל בתל אביב

כמה יעלה שירות מנוף סל בתל אביב

צירפנו לכם מחירון של שירותים נפוצים של השכרת מנוף סל בתל אביב. תוכלו להרחיב על כך גם בעמוד הראשי של מנופי סל. שימו לב המחירים לא כוללים מע"מ וכמובן מגיעים עם מפעיל.

מחירון שירותי מנוף סל בתל אביב

עלות מנוף סל שמגיע עד לגובה של 25 מטר

מגיע עד לגובה של קומה 10.


700 - 900 ש"ח.
כמה יעלה מנוף סל עד גובה 15 מטר?

המחיר הוא לפי שעה או חלק ממנה.


500 - 600 ש"ח.
מחיר השכרת מנוף סל ליום מלא

למקרים שבהם את צריכים מנוף סל בתל אביב צמוד אליכם ליום שלם כמו הפקה.


2,500 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

 

חסכו בעלויות של השכרת מנוף סל

המחירים שציינו הם לשעה או חלק ממנה. כלומר בין אם תקחו את מנוף הסל ל20 דקות, 45 דקות או שעה שלמה - כולם יעלו אותו הדבר בדיוק. לכן מומלץ לקבץ כמה עבודות ביחד ולוודא שאתם משתמשים בכל הזמן שהוא שם. העץ צריך גיזום? (תוכלו להזמין מנוף סל לגיזום עצים) אולי גם הגג שלכם צריך תיקון.

  • אם אתם גרים על הגבול ולא בטוחים אם אתם צריכים את רמת גן או תל אביב, תוכלו למצוא גם השכרת מנוף סל ברמת גן.

באילו מקרים משתמשים במנוף סל?

בעיקרון השימוש במנוף סל יהיה במקרים שאין אפשרות להגיע למקום שצריכים בשביל לבצע את העבודה הנדרשת. כמו שציינו למעלה שימושים נפוצים כאשר מזמינים מנופים להשכרה, לרוב כוללים עבודות גיזום לעץ או תיקון של גג שאין אליו גישה, אבל לא רק אלו. ישנן הרבה עבודות ניקיון, כמו ניקוי מרזבים או חלונות, עבודות חשמל בגובה ואפילו הפקות של אירועים שהרבה פעמים צריכים להשתמש במנוף סל בתל אביב כדי לתלות קישוטים או בדים.