צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל ברמלה

מעוניינים להשכיר מנוף סל ברמלה? גלו כמה צפויה לעלות השכרת המנוף ואיך לבחור בחברה שדרכה תשכירו אותו. בנוסף, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות באזור ולקבל הצעות מחיר בהתאם לעבודה הנדרשת לכם.

השכרת מנוף סל ברמלה במחיר זול

במידה ואתם זקוקים למנוף לצורך השלמת עבודה כזו או אחרת, בטח תשמחו לדעת שבעזרת הפורטל שלנו ניתן להשוות בין חברות שונות באזור ולקבל מהן הצעות מחיר מעולות בעבור השכרת מנוף סל ברמלה. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם, נבין את העבודה הנדרשת לכם ונדאג להעביר אותה אל מספר חברות מומלצות.

 

השכרת מנוף סל ברמלה

כמה עולה להשכיר מנוף סל אדם ברמלה?

המחיר להשכרת מנוף סל אדם ברמלה נע בין 500 ל-600 ש"ח וזאת בהנחה ומדובר על עבודה אשר מתבצעת בגובה של עד 15 מטר. המחיר כולל את המפעיל של המנוף.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל ברמלה

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל ברמלה: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מנופי סל ברמלה למגוון עבודות

השימוש במנוף סל נפוץ למדי וזאת מאחר והמנוף משמש אותנו לצורך מגוון רחב של עבודות. נהוג להשתמש במנופי סל כאשר רוצים להתקין שלטים במקומות גבוהים, לבצע עבודות ניקיון בגובה וגם לצורך תלייה או החלפה של גופי תאורה ועבודות חשמל. בנוסף, אנו מקבלים גם פניות רבות בנוגע להשכרת למנופי סל ברמלה בעבור גיזום של צמחייה (קראו עוד על מנוף סל לגיזום עצים) וההשכרה היא למעשה של הגנן שמבצע את העבודה בפועל.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

שיקולים חשובים בבחירת השירות

כאשר בוחרים חברה אשר משכירה מנוף סל ברמלה, חשוב לבדוק איתה את המחיר של השירות, את הזמינות שלה לביצוע העבודה, את סוג המנוף שברשותה ואת הגובה המקסימלי שאליו המנוף יכול להגיע וגם את אישור העבודה אשר נדרש בעת עבודה בגובה, לכל עבודה בגובה של 2 מטר ומעלה.

כיצד נקבע המחיר להשכרת מנופי סל ברמלה?

המחיר נקבע על סמך מספר שיקולים, כאשר השיקול המרכזי הוא סוג המנוף. ככל שנזדקק למנוף גבוה יותר, כך המחיר מתייקר מאחר ויהיה מדובר במנוף שהפעלתו יקרה. השיקול הנוסף אשר נלקח בחשבון בעת השכרת מנוף סל ברמלה הוא משך הזמן של הפעלתו ונהוג לתמחר זאת פר שעת עבודה או בצורה כוללת יותר, למשל תמחור לפי יום עבודה שלם.

 

פרמטר כיצד משפיע?

 

משך ההשכרה

 

ככל שההשכרה תהיה ארוכה יותר, המחיר מתייקר.

 

 

סוג המנוף

 

מנופים לקומות גבוהות יהיו יקרים יותר

 

מועד ההשכרה

 

השכרה בסוף השבוע תהיה יקרה יותר

עבודה עם מנוף סל אדם בצורה בטיחותית

כאשר מדובר על השכרת מנופים, הבטיחות היא מעל לכל. חשוב שהמפעיל יגן על עצמו על ידי חבישת קסדה במהלך הפעלת המנוף וגם יתחום את סביבת העבודה באמצעות גדרות אל כל אמצעי אחר. בנוסף, נדרשים אישורים להפעלת המנוף ולעבודה בגובה ויש לבדוק שהחברה מחזיקה באישורים הללו. כאשר משכירים מנוף סל אדם ברמלה, כדאי לבחור את הדגם המתאים לכם מאחר ויש מנופי סל על משאית, מנוף סל נגרר, מנוף סל על זחל ועוד.