צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל ברחובות

מחפשים להשכיר מנוף סל ברחובות? אפשר לעצור בחיפושים. בפורטל 'מנופים בישראל' תוכלו  לקבל עד 3 הצעות מחיר ללא התחייבות של חברות השכרת מנופים ברחובות והסביבה!

השכרת מנוף סל ברחובות לעבודות שונות

דרך פורטל  'מנופים בישראל' תוכלו למצוא מגוון רחב של מנופי סל ברחובות, ממנופי סל לגיזום עצים ועד למנופי סל לשיפוצים ותחזוקה. לכל סוג עבודה שצטרכו, פורטל 'מנופים בישראל' כאן בשביל לעזור לכם. בעת חיפוש חברת המנופים המתאימה.

 

מנוף סל ברחובות

השוואת מחירים למנופים בישראל

בפורטל מנופים בישראל תקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות להשכרת מנוף סל ברחובות ובכך תוכלו לבצע השוואת מחירים, לחסוך כסף ולבחור את החברת מנופים שהכי מתאימה עבורכם. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ו'מנופים בישראל' כבר ידאגו לכם להצעות מחיר של חברות מנופים מומלצים אשר זמינים לבצע את עבודתם בעירכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

כמה עולה השכרת מנוף סל ברחובות

מחיר השכרת מנוף ברחובות מאוד משתנה, ישנם סוגי מנופים שונים למנופים ברחובות ולכן המחיר משתנה ממנוף למנוף. הממוצע להשכרת מנוף סל ברחובות לשעה הינו 550 ש''ח. המנוף אשר צוין מחירו הממוצע, הינו מנוף סל אשר יכול להגיע עד לקומה החמישית. טווח המחירים להשכרת מנוף סל ברחובות נע בין 500 - 600 ש''ח לשעה. המחיר כולל את המפעיל אשר יתפעל את המנוף. המחיר אינו כולל מע''מ.

 

מחיר ממוצע מנוף סל ברחובות

מחיר ממוצע מנוף סל ברחובות: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

בטיחות בעבודה עם מנוף סל ברחובות

עבודה עם מנוף יכולה לפעמים להוות סכנה לסביבה. לכן חשוב שמפעיל המנוף סל יעבוד על פי הנהלים. בעת בחירת חברת מנוף סל ברחובות, חשוב לבדוק על הוותק והניסיון של חברת המנופים, בנוסף חשוב מאוד לבדוק גם על כיסוי ביטוחי לגוף ורכוש במידת הצורך.