צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בראשון לציון

צריכים להשכיר מנוף סל? מתלבטים מהיכן להזמין את השירות? דרכנו תוכלו לאתר חברות אשר משכירות מנוף סל בראשון לציון לכל מטרה: גיזום של עץ, תלייה או תיקון תאורה, התקנת שילוט ועבודות רבות נוספות.

מנוף סל בראשון לציון במגוון גבהים

בבואכם להשכיר מנוף סל, חשוב שתדעו פחות או יותר באיזה גובה צפויה להתבצע העבודה. הסיבה לכך היא שיש לא מעט דגמים של מנופי סל החל ממנופי שמגיעים לגובה של 22 מטר ועד למנופים חזק ומסיביים יותר, אשר מגיעים עד ל-75 מטר. בעזרת פורטל 'מנופים בישראל', תוכלו למצוא במהירות את החברה אשר תספק לכם את השירות הנדרש, בהתאם לגובה המנוף, רוחב הסל, כושר ההרמה המירבי, אורך הזרוע וכדומה.

מנוף סל בראשון לציון

השכרת מנוף סל בראשון לציון ליום שלם

ישנם מקרים רבים אשר בהם נצטרך להשכיר את המנוף למשך מספר רב של שעות או אפילו ליום שלם. המחיר המשוער בעבור השכרת מנוף סל בראשון לציון ליום שלם נע בין 2,500 ל-4,000 ש"ח, כאשר במחיר זה מגיע גם המפעיל של המנוף, אשר אחראי על התפעול שלו.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל ליום שלם

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל ליום שלם: 1450 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 2500 ₪

מנופי סל בראשון לציון - שימושים נפוצים:

מתי נהוג להזמין מנוף סל בראשון לציון? בעיקר כאשר נדרש לבצע את העבודות הבאות:

 • תליית שילוט: ברוב הגדול של המקרים, יהיה מדובר על תליית שילוט חוצות גדול במקומות שונים ברחבי העיר או במקומות יעודיים בכבישים מרכזיים ברחבי הארץ.
   
 • החלפת תאורה: לעיתים כאשר נדרש להחליף פנסים במקומות גבוהות, החל מפנסי רחוב או פנסים באצטדיונים, אולמות אירועים, אולמות של כנסים וכל מקום אחר בו התקרה גבוהה מאוד, נדרש להשכיר מנוף סל.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה: אם רוצים לרשת את המבנה במצלמות אבטחה, נדרש להתקינן בזווית גבוהה על מנת ליצור שדה ראייה רחב וגם בשביל למנוע מגנבים להגיע אל המצלמות ולגרום להן נזק. לכן, מתעורר הצורך בהשכרת המנוף על מנת לפרוס את תשתית המצלמות.
   
 • גיזום עצים: בשביל להגיע אל צמרת העץ, נזדקק לא פעם למנוף סל, כזה שיאפשר לנו להגיע גם אל הענפים הגבוהים ביותר, מבלי להתאמץ או לסכן את עצמנו במהלך פעולת הגיזום. רוצים לקרוא עוד? היכנסו לעמוד שכתבנו על השכרת מנוף סל לגיזום עצים.
   
 • ניקיון של מבנה: כאשר רוצים לנקות אזור גבוה בבניין או לחילופין במקרים בהם נרצה לבצע ניקוי למבנה כזה או אחר (בית ספר, קניון וכדומה) נוכל להשתמש במנוף בשביל לבצע פעולת ניקיון מהירה ובטוחה הרבה יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

כך תבחרו חברה להשכרת מנופי סל בראשל"צ

מאחר ויש לא מעט חברות אשר מספקות שירותי השכרת מנוף סל בראשון לציון והסביבה הקרובה, לא תמיד אנו יודעים באיזו חברה כדא לבחור. לכן, הכנו בעבורכם טבלה מיוחדת אשר מציגה את הפרמטרים המרכזיים שאנו ממליצים לבחור לפני קבלת ההחלטה על עבודה עם חברה כזו או אחרת.

 

פרמטר מה לבדוק?

 

זמינות גבוהה

 

וודאו שהחברה זמינה במועד הרצוי.

 

 

 

ביטוח מלא

 

כדאי לבדוק שיש לחברה ביטוח המכסה פגיעות גוף וסחורה.

 

וותק וניסיון

 

מומלץ לעבוד עם חברות וותיקות שנמצאות בתחום מספר רב של שנים.