צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בנתניה

מעוניינים להשכיר מנוף סל? דרך מנופים בישראל תוכלו להשוות בין חברות שונות אשר מספקות שירותי השכרת מנוף סל בנתניה ובסביבתה הקרובה. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות, ללא עלות.

מחפשים מנוף סל בנתניה? השוו מחירים!

יש מספר חברות בנתניה אשר מספקות שירותי השכרה של מנופי סל. בדרך כלל התמחור של עבודה זו הוא פר שעה אך חלק מהחברות יוכלו לספק לכם מחיר כולל ליום עבודה, במידה ותזדקקו לעבודה של מספר שעות. מחפשים השכרה של מנוף סל בנתניה? אנו מזמינים אתכם להשוות מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עוד היום. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע ומחירים.

 

מנוף סל בנתניה

השכרת מנוף סל בנתניה - כמה זה עולה?

מבדיקות שערכנו, המנוף המבוקש ביותר הוא מנוף סל קטן, אשר מגיע לכל היותר לגובה של 15 מטר, שזה בערך 5 קומות בבניין מגורים משותף. בעבור השכרה של מנוף זה, תשלמו בין 500 ל-600 ש"ח, כאשר התשלום הוא לשעה אחת. נציין כי השכרת המנוף כוללת גם את התשלוםהמפעיל ואין צורך להוסיף על כך תשלום.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל עד 15 מטר

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל עד 15 מטר: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מה היתרונות של מנוף סל ומתי נשתמש בו?

מנוף סל נחשב לאחד מהמנופים הנוחים ביותר לשימוש מאחר והוא מאפשר לנו להגיע למקומות גבוהים, בצורה בטוחה ויציבה למדי.

 

השימוש הנפוץ ביותר של מנופי סל הוא כאשר צריך לגזום עצים עם מנוף, מה שכמעט בלתי אפשרי לעשות באמצעות מנופים אחרים.

 

מנוף הסל יציב מאוד וקל לשליטה ולכן הוא מאפשר לבצע גם עבודות של ניקוי חלונות בגובה, תליית תפאורה או כל אלמנט אחר במסגרת הפקת אירועים וגם משמש לצורך ביצוע עבודות חשמל ולעיתים אפילו עבודות אינסטלציה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מנוף סל בנתניה (כולל מפעיל) לעבודה בטוחה

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מדובר על השכרת מנופים הוא נושא הבטיחות. חשוב לשמור על עבודה מסודרת ולפנות מהשטח שמתחת למנוף את החפצים השונים וכמובן גם אנשים.

 

עבודתו של המפעיל חייבת להתבצע בהתאם לנהלים מסוימים ותוך שמירה על הבטיחות האישית שלו ולכן לא כדאי להשכיר את השירות מחברות שאינן מתמחות בנושא.

 

בנוסף, חשוב לזכור כי סוג המנוף נקבע בהתאם לגובה בו מתבצעת העבודה וככל שיהיה מדובר על קומות גבוהות יותר, כך יהיה צורך להשכיר מנוף גדול ויציב הרבה יותר.