צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בלוד

צריכים להשכיר מנוף סל בלוד? דרך מנופים בישראל תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה לצורך השכרת מנוף סל בלוד בין מנופאים שונים מהעיר, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לחסוך בעלויות!

השכרת מנוף סל בלוד - השוואת מחירים

פתרון השוואת המחירים של פורטל מנופים בישראל מאשר לכם הגולשים לערוך השוואה במהירות בין כמה מנופאי סל בלוד והסביבה. למעשה, תקבלו עד שלוש הצעות מחיר ותוכלו לבחור בהצעה הזולה והמתאימה לכם ביותר! השאירו פרטים או חייגו והתחילו לחסוך כבר עכשיו!
 

מנוף סל בלוד

כמה עולה מנוף סל בלוד לשעה?

בין אם זה למטרת גיזום, התקנת שלט או עבודה בגבוה - מחיר השכרת מנוף סל בלוד נע בין 500 - 600 ש"ח לשעה (או חלק ממנה). מדובר על מנוף סל בינוני בגובה שמגיע עד ל-15 מטרים.


מחיר השכרת מנוף סל בלוד בממוצע (שעתי)

מחיר השכרת מנוף סל בלוד בממוצע (שעתי): 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מהם השימושים במנופי סל?

ריכזנו בעבורכם מספר שימושים מרכזיים שנעשים במנוף סל בעיר לוד והסביבה:
 

סוג השירות תיאור העבודה
מנוף סל בלוד לניקוי ישנם המון שימושים הקשורים אל גובה וניקיון - בין אם זה לטרת ניקוי מרזבים גבוהים, למטרת ניקוי חלונות וטרינות ועוד.
מנוף סל אדם בלוד לגיזום עצים בדרך כלל נזמין מנוף סל אדם כולל מפעיל, כאשר גוזם העצים יהיה על גבי המנוף ויטפל בענפים הגבוהים שבעץ.
מנוף סל בלוד לתיקוני גגות לרוב מדובר על גגות רעפים או גגות שאין גישה אליהם ויש צורך בשימוש במנוף חיצוני.
מנוף סל בלוד לשילוט בין אם זה לתיקון שילוט, החלפה או אפילו תחזוקה וניקוי, כאשר אין גישה, נעזרים במנוף סל.
  • אלו רק חלק מן המקרים בהם נעזר במנוף סל, ניתן כמובן להזמין את השירות לכל מטרה.

מה נכלל בשירות שכירת מנוף סל בלוד?

הדברים אשר נכללים בשירות השכרת מנוף סל בלוד, הם המנוף ומפעיל המנוף. מעבר לכך, אם תצטרכו אותו למטרת שימוש ייעודית כמו גיזום עצים עם מנוף -  תצטרכו להגדיר זאת בעת ההזמנה שאתם צריכים גם "איש" שיגזום את העץ וזה לא אתם או בעל מקצוע שלכם. חשוב לוודא ולשקף את מטרת הזמנת השירות כבר בעת השיחה הטלפונית הראשונה.