צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בחולון

צריכים מנוף סל בחולון לגיזום עץ תיקון גגות או כל שימוש אחר שמצריך עבודה בגובה עם מנוף סל אדם?  דרך מנופים בישראל תוכלו לשכור מנוף סל בזול באמצעות השוואת מחירים.

השכרת מנוף סל בחולון בזול

כשמסתכלים על המחיר של השכרת מנוף סל בחול חשוב להבין קודם כל שהוא לא קבוע והוא ישתנה בין מפעיל מנוף סל אחד לאחר, וגם בהתאם לעבודה שתצטרכו לעשות. העובדה שהמחיר של השכרת מנוף סל לא קבועה עוזרת לנו ברגע שאנחנו רוצים להוזיל את המחיר - והמפתח נמצא בהשוואת מחירים.

 

אחרי שמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 מפעילי מנוף סל בחולון כדי שתוכלו לדבר עם כמה מהם ובכך לקבל כמה הצעות מחיר שונות. תוכלו להשוות בין הצעות מחיר שונות ובכך לשכור מנוף סל בחולון בזול. 

 

מנוף סל בחולון

כמה עולה מנוף סל בחולון?

המחיר של מנוף סל בחולון מתומחר לפי שעה ולרוב הוא יעלה בין 500 - 600 ש"ח לשעה או חלק ממנה. אם תרצו לראות מחירים נוספים תוכלו להסתכל במחירון מנופי סל. שימו לב שהמחיר הוא להשכרת המנוף והמפעיל בלבד עד לגובה של 15 מטר.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף סל בחולון

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף סל בחולון: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מנוף סל לגיזום העץ שלכם

אחד השימושים הנפוצים ביותר של מנוף סל הוא גיזום עצים. הרבה פעמים כשמדובר על עצים גבוהים צריך לשכור מנוף וגוזם עצים מוסמך שרשאי לעבוד בגובה. הזמינו כבר עכשיו מנוף סל לגיזום עצים בגינה שלכם לכל סיבה שתצטרכו בין אם זה למטרות נוי, גדילה בריאה של העץ, שמירה עליו מפני מזיקים או כל סיבה אחרת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מה כוללת השכרה של מנוף סל בחולון?

השכרה של מנוף סל בחולון כוללת משאית עם מנוף שמגיעה למקום המבוקש שלכם ואת מפעיל המנוף כמובן. בשיחה שלכם עם משכיר המנופים חשוב לציין בדיוק מה אתם רוצים שיעשה - חלק מהעבודות יכולות להוסיף במחיר בין אם הן דורשות הכשרה אחרת או כלים נוספים.