צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בהרצליה

השכרת מנוף סל בהרצליה במחירים זולים במיוחד! השאירו פרטים או חייגו והתחילו לבצע השוואת מחירים מהירה. דרך פורטל מנופים בישראל, זה בחינם וללא התחייבות.

השוואת מחירים בין מנופי סל בהרצליה

פורטל מנופים בישראל מאפשר לגולשיו לערוך בחינם וללא התחייבות השוואת מחירים מהירה ויעילה. איך זה עובד? אתם משאירים פרטים או לחלופין מתקשרים ויוצרים קשר עם המוקד שלנו. כעת, תשלימו מספר פרטים מזהים ולאחר מכן, תקבלו עד שלוש פניות של מנופי סל בהרצליה. כעת - ערכו השוואה ובחרו במנוף סל בהרצליה המתאים ביותר בעבורכם.
 

מנוף סל בהרצליה

כמה עולה השכרת מנוף סל בהרצליה?

מחירי השכרת מנוף סל בהרצליה משתנים על פי גובה המנוף וזמן השכרתו. כאשר מבחינת סטנדרט הנפוץ ביותר הוא מנוף סל אדם בהרצליה המגיע עד לגובה של 15 מטרים (כולל מפעיל). מחירו לשעה יהיה בין 500 - 600 ש"ח. מנוף זה יכול להגיע עד לקומה חמישית.


מחיר מנוף סל בהרצליה לשעה

מחיר מנוף סל בהרצליה לשעה: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מה עושים עם מנוף סל אדם בהרצליה?

השוני בין מנוף סל ובין מנוף סל אדם אינו גדול, למעשה שניהם בעלי סל ושניהם אותו סוג מנוף, השוני היחידי הוא זה שבעל שם "אדם" יכול להכיל בתוכו אנשים לצורך ביצוע עבודות בגובה, איזה עבודות? הנה הרשימה:

 • גיזום עצים בגובה: צריכים לגזום עץ גבוה? במידה ואין גישה לסנפלינג או שימוש בסולם מסוכן מידי, אפשר לשכור מנוף סל אדם בהרצליה בדיוק לשם כך, ניתן להרחיב מידע בעמוד מנוף סל לגיזום עצים.
   
 • עבודות ניקיון גבוהות: ניקוי ויטרינות, חלונות בגובה ואפילו שלט.
   
 • שיפוצים ותחזוקה: תיקוני טיח, מריחת שליכט צבעוני חדש, שימור וחידוש מבנה מבחינה חיצונית, במידה ולא ניתן או לא כדאי להתקין פיגומים, אפשר להיעזר במנוף סל בהרצליה.
   
 • עבודות חשמל ותאורה: תליית תאורה לאירועים, ביצוע חיווט או תיקוני חשמל בגבוה? הזמינו שירות כבר עכשיו.
   
 • תליית שלטים ושילוט: מתכננים לתלות שלט בגובה לעסק? צריכים להחליף שילוט לחנות? במידה ומדובר על עבודה בגובה שאינה נגישה, השירות הזה בדיוק בשבילכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מידע נוסף שחשוב שתדעו:

הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לדעת לפני השכרת מנוף סל בהרצליה והסביבה:

 • אישור עבודה בגובה: במידה והנכם מתכננים לבצע עבודה בגובה מעל ל-2 מטרים, צריך לדעת שעליכם להיות בעל רישיון עבודה בגובה. הכוונה היא מי שעולה על גבי המנוף לביצוע העבודה, בין אם זה הגנן שלכם, השיפוצניק או המפעיל עצמו. חשוב לוודא על פי החוק כי אכן יש לו רישיון עבודה בגובה בתוקף.
   
 • תעריף שכירת מנוף סל: כאשר אתם משכירים מנוף סל בהרצליה ובכלל, חשוב לדעת כי גם בעבור הפעלה של כמה דקות המנופאי יגבה מכם תעריף של שעה אחת לפחות. למעשה המחיר השעתי של משאיות המנוף הוא המחיר המינימלי. בנוסף, נציין כי הזמנת מנוף סל אדם ליום עבודה שלם יהיה זול יותר ובמידה ואתם צריכים אותו למספר שעות, כדאי שתבדקו את המחיר היומי ולא רק השעתי.