צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בגדרה

מנוף סל יכול לשמש אותנו למספר עבודות שונות כמו התקנת תאורה, גיזום עצים, תיקוני גגות ועוד. דרך פורטל 'מנופים בישראל' תוכלו להשכיר מנוף סל בגדרה, כולל מפעיל, לכל עבודה נדרשת ובמחיר זול.

השכרת מנוף סל בגדרה לכל מטרה

כאשר מדובר על השכרת מנופים, חשוב להבין שהשירות מגיע עם מפעיל שתפקידו הוא לשלוט במנוף בזמן העבודה עצמה. לכן, חשוב להסביר בדיוק מה העבודה הנדרשת, כך חברת המנופים תעזור לכם לקבל את השירות ואת המנוף המתאים ביותר למטרה.

 

השכרת מנוף סל בגדרה תעלה בדרך כלל כמה מאות שקלים כאשר מדובר על קומות נמוכות, אך השירות יכול לעלות גם 1,000 ש"ח ומעלה, כאשר העבודה מתבצעת בקומות גבוהות, בגובה של 45 מטר ומעלה.

 

מנוף סל בגדרה

השכרת מנופי סל בגדרה לפי שעה

נהוג לתמחר את עלות השכרת מנוף סל לפי תמחור שעתי, כאשר התמחור הוא על שעת עבודה שלמה או חלק ממנה. כלומר אם אתם מעוניינים בהשכרת מנופי סל בגדרה למשך 3.5 שעות, תשלמו לפי 4 שעות. אגב, במקרים בהם ישנו צורך בהשכרת המנוף למשך מספר רב של שעות, כדאי לבדוק מה התמחור פר יום עבודה שלם (כולל מפעיל כמובן) מאחר וייתכן שהמחיר יהיה זול יותר בתמחור כולל ולא פר שעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

בצעו עבודות בגובה בבטחה עם מנוף סל

מנוף סל נחשב לאחד מהמנופים הנוחים והשימושיים ביותר מאחר ובניגוד למנופים אחרים כמו מנוף הרמה או זרוע, בתוף מנוף סל ניתן לעמוד בזמן ביצוע עבודות בגובה. כך למשל, אם אתם מתכננים לטפל בגינה ובעצים גבוהים, תוכלו להשכיר מנוף סל לגיזום עצים ולהגיע גם אל צמרת העץ. כמובן שלא כל אחד רשאי לעלות על המנוף או להפעיל אותו וצריך הסמכות לעבודה בגובה וזאת מאחר ומדובר בעבודה מסוכנת שדורשת משנה זהירות.

השכרת מנוף סל בגדרה במחירים נוחים

אחת הדרכים שעוזורת להוזיל את מחיר העבודה היא בדיקה של מספר הצעות מחיר. בשביל לעשות זאת, תוכלו להשאיר פנייה כאן אצלנו באתר ואנחנו כבר נדאג שתקבלו כמה הצעות שונות, במידה וישנן חברות אשר זמינות להעניק את השירות במועד הרצוי לכם. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות כבר בשיחת הטלפון עם החברות, מבלי להתחייב על המשך עבודה.