צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בבת ים

השוו מחירים לפני השכרת מנוף סל בבת ים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מהחברות המומלצות והמובילות באזור. ניתן להשכיר מנוף קטנים או גדולים, כולל המפעיל.

מנוף סל בבת ים להשכרה

מעוניינים להשכיר מנוף סל? מחפשים חברה אמינה ומקצועית אשר משכירה את המנוף במחיר משתלם? דרך פורטל 'מנופים בישראל' תוכלו להשכיר מנוף סל בבת ים והסביבה לכל זמן רצוי ולכל מטרה, החל מעבודות חשמל או ניקיון בגובה ועד לגיזום עצים או תיקון גגות.

 

מנוף סל בבת ים

מחיר להשכרת מנופי סל בבת ים

המחיר להשכרה של מנוף סל בבת ים נע בין 500 ל-900 ש"ח. מחיר זה מתייחס להשכרת מנוף למשך שעה, לעבודה אשר מתבצעת בגובה של עד 25 מטר. הפעלת המנוף מתבצעת על ידי מפעיל מיומן אשר מתלווה אליכם עד לסוף העבודה.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל בבת ים

מחיר ממוצע להשכרת מנוף סל בבת ים: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

השכרת מנוף סל בבת ים - כך תחסכו:

החיסכון בעלויות בעת השכרת מנוף סל בבת ים הוא אפשרי ובשביל לעשות זאת, כדאי לנסות ולרכז מספר עבודות שונות לאותו המועד בו הזמנתם את המנוף. כמו כן, מומלץ לבדוק האם מועד הזמנת השירות משפיע על המחיר מאחר וחלק מהמנופאים יוכלו לספק מחיר אטרקטיבי יותר בימים בהם הם כבר מבצעים עבודות בסמוך לאזור שלכם. בנוסף, כאשר מחפשים להשכיר מנוף סל אדם, חשוב לבצע השוואת מחירים ולקבל לפחות 3 הצעות מחיר מחברות שונות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מנוף סל אדם בבת ים למגוון עבודות

מתי נזדקק להשכרת מנוף סל? האמת היא שהמנוף משמש אותנו למגוון עבודות שונות, להלן העבודות המרכזיות אשר בעבורן משכירים מנוף סל אדם בבת ים:

  • ביצוע עבודות איטום בגג
  • הרחקת מזיקים, יונים וציפורים
  • מנוף של לגיזום עץ או צמחייה גבוהה
  • תלייה או הורדה של שילוט
  • התקנת גופי תאורה ופנסים
  • התקנה ותיקון של מצלמות אבטחה
  • תחזוקה וניקוי של חלונות במבנים ומשרדים

מנוף עם סל הרמה - שיקולים בבחירה:

בבואכם לבחור חברה אשר משכירה מנופי סל בבת ים, כדאי לבדוק האם החברה מחזיקה באישורים לעבודה בגובה, כמו גם ביטוח מורחב אשר מכסה נזקים במקרים של תאונה. בנוסף, כדאי לבדוק שלחברה יש ציוד מתקדם ומנופים חדישים ושהיא אכן מבצעת את סוג השירות הספציפי הנדרש לכם.

 

מנוף סל אדם בבת ים

משאית מנוף סל (קטן או גדול) להשכרה

למקרה שתהיתם, מנוף סל הוא למעשה מנוף אשר מחובר למשאית ולכן כדאי לוודא שיש מקום נגיש למשאית בקרבת המבנה על מנת שתוכל לעמוד בסמוך לחלון, המרפסת או הנקודה המדויקת בה נדרש לבצע את העבודה. ניתן להשכיר משאית עם מנוף סל גם לקומות נמוכות (מנוף קטן יותר) וגם לקומות גבוהות מאוד, כאשר רוב החברות אשר מספקות מנוף סל בבת ים, יכולות לספק מענה לגבהים של עד 60 מטר.