צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף סל בבני ברק

צריכים מנוף סל בבני ברק? הגעתם למקום הנכון! בפורטל מנופים בישראל תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתשכירו מנוף סל! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים ובכך לחסוך בכסף!

כמה עולה מנוף סל בבני ברק?

מחיר מנוף סל בבני ברק הוא 550 ש''ח בממוצע לשעת השכרה. טווח המחירים נע בין 500 - 600 ש''ח עבור שעה. יש לציין שהמחיר להשכרת מנוף סל משתנה בהתאם לפי כמות הזמן אשר תצטרכו את המנוף ולפי הגובה שתצטרכו. שימו לב: המחיר שצוין הינו מחיר עבור מנוף סנטדרטי שמגיע לגובה של 15 מטרים. עבור מנוף גבוה יותר המחיר יעלה בהתאם.

 

מחיר ממוצע למנוף סל בבני ברק לשעה

מחיר ממוצע למנוף סל בבני ברק לשעה: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

צריכים מנוף סל בבני ברק? בצעו השוואת מחירים

בפורטל מנופים בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר למנוף סל בבני ברק במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ולבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמן וכסף!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מתי צריך להשתמש במנוף סל בבני ברק?

למנוף סל יש מספר שימושים, אלו הנפוצים ביותר:

 • גיזום עצים בגובה - כאשר נצטרך לבצע גיזום עצים בגובה ואין אפשרות לסנפלינג או סולם, נצטרך להשכיר את שירותיו של מנוף סל בבני ברק.
   
 • תליית שילוט - מחליפים את השילוט של העסק? נמצא בגובה? כנראה שאין מנוס מלהשתמש במנוף סל.
   
 • שיפוצים - משפצים את הבניין? מבצעים חידוש לבניין? רצוי שתיעזרו במנוף סל.
   
 • ניקיון בגובה - נכון שלרוב עושים סנפלינג ומנקים את הויטרינות בגובה, אבל יש גם לא מעט מקרים בהם משתמשים במנוף סל על מנת לבצע את הניקוי.

 

מנוף סל בבני ברק

משכירים מנוף סל בבני ברק? ודאו את הדברים הבאים

יש כמה דברים חשובים מאוד שצריך לדעת לפני שמשכירים את שירותיו של מנוף סל בבני ברק:

 • מחיר שכירות מנוף סל - מתכננים להשכיר את המנוף סל בבני ברק רק לכמה דקות? דעו לכם שגם בעבור 5 דקות עבודת תצטרכו לשלם מחיר של שעה שלמה. 
   
 • השכרת מנוף סל ליום שלם - במידה ואתם צריכים את המנוף סל ליום שלם, דעו לכם שהמחיר אמור להיות זול יותר מאשר תמחור לפי שעת שימוש. לכן מומלץ לבדוק במידת הצורך לא רק את התעריף השעתי אלא גם את התעריף היומי לשימוש במנוף סל.
   
 • אישור עבודה בגובה - עומדים לבצע עבודה בגובה של יותר מ- 2 מטרים? על המנופאי להיות בעל רישיון עבודה בגובה. לכן, לפני בחירת חברת המנופים וודאו שמי שעומד לעלות על המנוף הוא בעל הסמכה לעבודה בגובה.