צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף זרוע בתל אביב

השכרת מנופי זרוע בתל אביב מזמינים דרך מנופים בישראל! אצלנו תגלו איזה עבודות ניתן לעשות, מהו מחיר שעת השכרה של מנוף זרוע בתל אביב וכיצד ניתן להוזיל את העלויות במהירות.

השוואת מחירים בין מנופי זרוע בתל אביב

הדרך של מנופים בישראל להוזיל את עלויות השימוש במנוף זרוע בתל אביב בעבורכם הינה באמצעות השוואת מחירים. השיטה שלנו עובדת בעבורכם והיא חוסכת תמיד! השאירו פרטים או חייגו, אנחנו כבר נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מנופאים המספקים שירות השכרת מנוף זרוע בתל אביב. כעת, השוו ובחרו בהצעת המחיר המשתלמת ביותר בעבורכם.
 

מנוף זרוע בתל אביב

מהו מחיר שעת מנוף זרוע בתל אביב?

מנוף זרוע בתל אביב ובכלל, מתומחר באופן שעתי. המחיר לשעת מנוף זרוע קטן (עד גובה 20 מטרים) הנו בין 800 - 1,000 ש"ח, כאשר הממוצע עומד על כ-900 ש"ח. חשוב להכיר כי גם חלק משעת עבודה נחשבת לשעה מלאה (מבחינת תמחור). בנוסף כדאי לדעת כי שעה נוספת אינה זהה למחיר השעה הראשונה והיא זולה יותר, המחיר עומד על 300 - 400 ש"ח לשעה נוספת.


מחיר מנוף זרוע בתל אביב (שעתי)

מחיר מנוף זרוע בתל אביב (שעתי): 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

כך תמצאו מנוף זרוע מומלץ בתל אביב והסביבה

איך מוצאים מנופאי מומלץ בתל אביב שמספק שירות בדיוק שאתם צריכים? ממש כך:

 1. קוראים חוות דעת והמלצות קודמות: על מנת לדעת שאתם מזמינים נותן שירות מהימן, חשוב לבדוק את "הרקע" שלו, קראו המלצות, ביקורות וחוות דעת על מנת להכיר את עברו. אם לא מצאתם דבר באינטרנט, בקשו ממנו לשוחח עם הלקוחות האחרונים שלו.
   
 2. בודקים את טווחי המחירים בשוק: רוצים לדעת שבאמת קיבלתם מחיר הוגן? ראו מחירונים באינטרנט וערכו השוואת מחירים בין מספר נותני שירות העוסקים בהשכרת מנוף זרוע בתל אביב.
   
 3. מבררים על עלויות נלוות ונוספות: על מנת שלא יהיו הפתעות, בדקו בדיוק מהו המחיר לביצוע העבודה, כמה יגבה בעבור שעה נוספת במידת הצורך, מי אחראי על הכנסת הפריט לתוך הבית לאחר פירוק מהמנוף ועוד. בררו הכל לפרטי פרטים, אם התשובות יהיו ראיליות מבחינתכם, מצאתם את המנופאי שלכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

סוגי עבודות מנוף זרוע בת"א - הכי נפוצות:

לפניכם רשימה של עבודות מנוף זרוע בתל אביב שהוזמנו הכי הרבה פעמים דרך פורטל מנופים בישראל:

 • עבודות הרמה באתרי בנייה: בין אם זה אספקת משטחי קרמיקה וריצוף, הרמת באלות של חומרי בניין או פינוי פסולת במנוף, את מרבית שירותי ההנפה לענף הבניה מבצע מנוף הזרוע.
   
 • פינוי גזם: לאחר כריתה יש צורך לעשות פינוי של הגזם, אם מדובר על עץ שלם ועל משקלים כבדים, אתם צריכים מנוף זרוע שיכול גם להרים וגם לפנות אותו.
   
 • הרמת זכוכית לגובה: איך אפשר להתקין זכוכית גדולה על גבי בניין בגובה של 50 מטרים? באמצעות מנוף זרוע ייעודי אשר יכול גם להגיע לגבהים וגם לשאת משקל כבד.
   
 • חילוץ והרמת כלים כבדים: רכב צמה נתקע בבוץ? צריכים הובלה או פינוי שלו? כלי כבד אחר צריך לנוע ממקום למקום? הרמה של ציוד כבד עושים עם מנוף זרוע בתל אביב.