צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

השכרת מנוף זרוע

השכרת מנוף זרוע לעבודות קטנות וגדלות תמצאו כאן בפורטל מנופים בישראל! אז מהו מחיר מנוף זרוע, איזה סוגי עבודות מבצעים עימו? כל המידע ואפשרות להשוואת מחירים.

השוואת מחירים להשכרת מנוף זרוע

צריכים לשכור מנוף זרוע להרמה או הנפה? בעזרת מנופים בישראל תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה בין מספר נותני שירות בתחום מנופי הזרוע, זה עובד כך: יוצרים עימנו קשר, מקבלים עד שלוש פניות של מנופאים מאזורכם, עורכים בינהם השוואת מחירים ובוחרים במתאים לכם ביותר.
 

מנוף זרוע

כמה עולה מנוף זרוע לשעה?

מחיר השכרת מנוף זרוע שמגיע עד לגובה  20 מטרים נע בין  800 - 1,000 ש"ח לשעת עבודה ראשונה. זהו מחיר עבור השכרת מנוף הזרוע הנפוץ ביותר והמחיר של השכרת מנוף זרוע משתנה על פי מספר פרמטרים, גובה, משקל ומורכבות העבודה (על כולם נסביר בהרחבה בפסקה הבאה).


מחיר מנוף זרוע להשכרה (שעתי)

מחיר מנוף זרוע להשכרה (שעתי): 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

מה משפיע על מחיר מנוף זרוע?

ריכזנו בעבורכם את הפרמטרים אשר משפיעים על מחיר השכרת מנוף זרוע, הנה הם:

 • גובה המנוף: ככל שהוא מגיע לגבהים גבוהים יותר,כך מחיר הפעלתו והזמתנו יהיה גבוה יותר. מנוף זרוע קטן וסטנדרטי יהיה עד גובה 20 מטרים וישנם מנופי זרוע שמגיעים עד לגובה 60 מטרים.
   
 • משקל הרמה: גם המשקל עצמו קובע את מחיר העבודה. יש הבגדל בין הנפה של כמה מאות קילו ולבין הנפת טונות. לכן, צריך לציין בדיוק מהי העבודה, לאיזה גובה ובאיזה משקל.
   
 • מורכבות העבודה: הפרמטרים הראשונים למעשה מתחילים להרכיב את "מורכבות העבודה" כאשר גובה ומשקל יכולים להשפיע באופן ישיר על המחיר. בנוסף, מורכבות העבודה היא למשל הנפת זכוכית לגבהים כאלו או שמשאית מנוף הזרוע צריכה להיות ממוקמת יחסית רחוק מאזור ההרמה.
   
 • זמן העבודה: ככל שעובדים יותר שעות, כך מחיר השירות יהיה יקר יותר. האמנם ניתן לשכור משאית מנוף זרוע ליום שלם, אבל רצוי לבדוק מה בדיוק הכי משתלם לכם וכמה שעות עבודה בפועל צריך.

מהו מנוף זרוע?

מנוף זרוע מותקן על גבי משאית, בעל קרס (שאקל) בסופו ויכול להיפתח לגבהים באמצעות "זרוע" מפרקית אשר בעלת גישה וצירים לכיוון מבחינת זווית וגובה. באמצעות מנוף הזרוע ניתן להניף מספר דברים שונים, בין אם זה חומרי בניין, עצים, זכוכית וכדומה.


משאית מנוף זרוע

איזה עבודות מנוף זרוע יכול לעשות?

אלו הן עבודות מנוף זרוע הנפוצות ביותר שמוזמנות דרך "מנופים בישראל":

 • העברת ציוד כבד: החל מציוד עבודה כבד כמו מערבלי בטון וציוד מכאני ועד לטרקטורים. למעשה ניתן להנפיף ציוד כבד במיוחד במשקל של מספר טונות באמצעות מנוף זרוע.
   
 • הנפת עצים ועציצים כבדים: במידה ותזמינו לביתכם עץ בוגר חדש ואפילו מספר של עציצים כבדים, הם יגיעו במשאית בעלת זרוע אשר יכולה לפרוק את הסחורה בביתכם.
   
 • הרמת חומרי בניין: אפשר לומר שזוהי עבודתו היום יומית, הרמת באלות מלאות בחצץ, בטון, מלט, טיח ועוד. איסוף מהחנות ופריקה באתר הבניה.
   
 • הנפת זכוכיות לגובה: בעזרת ונטוזה (חיבור מיוחד לזרוע) ניתן להניף זכוכית לגובה ולהתקין אותם.
   
 • פינוי פסולת בניין (באלות): פסולת בניין כבדה מתוך מבנה קשה לפנות אל מכולה ללא שימוש במנוף זרוע אשר יכול להגיע אל תוך המבנה ופשוט להניף את הפסולת כלפיי חוץ.

הובלה עם מנוף זרוע

במידה ואתם צריכים שירות הובלה כולל מנוף זרוע, הן בעבור הרמת חומרי בניין, צנרות ביוב כבדות וציוד כבד אחר. ניתן להזמין זאת גם דרך מנופים בישראל! לכל שירות הובלה עם מנוף זרוע מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג ונדאג כבר שתקבלו הצעות מחיר רלוונטיות.

אפשר להזמין גם מנוף זרוע קטן

צריכים להניף פריט בודד? צריכים להניף משהו בעל משקל כבד או בגובה נמוך? בדיוק בשביל זה קיימת האפשרות לבצע השכרת מנוף זרוע קטן אשר לא צריך להגיע לגבהים אלא רק לשנע דברים כבדים במיוחד ממקום למקום. גם השירות הזה תמצאו אצלנו בפורטל מנופים בישראל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מנוף זרוע להשכרה לפי אזורכם

חשוב שתדעו כי מנופים בישראל מספקת שירות כלל ארצי וניתן להזמין שירות בכל אחד מן האזורים בארץ. בנוסף, הרחבנו על כמה מהאזורים, לחצו לעוד מידע: