צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף להרמת רהיטים

שימוש במנוף להרמת רהיטים נפוץ בדרך כלל במקרים של מעבר דירה או גם במקרים שצריכים להעביר רהיט גדול ואין אפשרות לעשות את ההובלה במשאית רגילה. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר של השכרת מנוף לרהיטים שלכם וגם לחסוך בעלויות באמצעות השוואת מחירים.

מה המחיר של מנוף להרמת רהיטים?

אוקיי, אז אתם כבר יודעים שאתם צריכים מנוף עכשיו השאלה היא מה המחיר של מנוף להרמת רהיטים? התשובה תלויה בקומה שאתם צריכים את המנוף. לשעת השכרה של מנוף להרמת רהיטים תשלמו 300 - 500 ש"ח עד קומה 6. אם תצטרכו מחיר של קומה גבוהה יותר תוכלו להסתכל במחירון המנופים שלנו.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה למנוף להרמת רהיטים

מחיר ממוצע לשעת השכרה למנוף להרמת רהיטים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

שכרו מנוף להרמת רהיטים גדולים

אם אתם במעבר דירה ויש לכם רהיט גדול בהחלט ייתכן שתזדקקו למנוף להרמת רהיטים גדולים. מנוף רהיטים הוא מנוף הרמה רגיל ולרוב משתמשים בו להובלה של דירות או להרמת רהיטים גדולים לשימושים שונים שעליהם נרחיב בהמשך. באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו למצוא מנופאים מומלצים שמהם תוכלו לשכור מנוף להרמת רהיטים.
 

מנוף להרמת רהיטים

הזמינו מנוף להרמת ספה או סלון

שירות מאוד נפוץ הוא להזמין מנוף לרמת ספה או כל פריט בודד אחד. במידה והספה שלכם גדולה מדי ולא ניתנת לפירוק או הרכבה מחדש נראה שתצטרכו מנוף להרמת ספה. ללא ספק שספה היא אחד הרהיטים הנפוצים ביותר להעביר עם מנוף מפני שהיא לא נכנסת בהרבה מעליות. בנוסף בגלל המשקל והגודל שלה לפעמים יותר נוח לשכור מנוף להרמת הספה מאשר לנסות לסחוב אותה בידיים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מתי נצטרך מנוף להרמת רהיטים לגובה?

ישנם כל מיני מקרים בהם נצטרך לבצע שימוש במנוף להרמת רהיטים לגובה, אלו המקרים הנפוצים ביותר שמחייבים הובלה עם מנוף:

 • רהיט כבד ושביר.
   
 • רהיטים ומוצרי חשמל שלא ניתן להעבירם בדלת.
   
 • רהיטים שלא ניתן להכניסם למעלית או לחדר המדרגות.

 

במקרים כאלו מומלץ לקחת מנוף להרמת רהיטים גדולים שיוכל לעשות את העבודה בצורה שנצליח להעביר את הרהיט וכמובן שתוודא שאין לא נזק. לפעמים לוקחים גם מנוף לרהיטים אם זה יחסוך חלק מעלות המעבר כי המוביל לא יצטרך לעשות עוד נאגלה או להביא משאית גדולה יותר שתהיה במחיר גבוה יותר.

 

מנוף להרמת רהיטים לגובה

אלו הרהיטים ומוצרי החשמל שנצטרך בשבילם מנוף הרמה:

ישנם כמה סוגי רהיטים שבשבילים ברוב המקרים נצטרך לבצע שימוש במנוף להרמת רהיטים לגובה, אלו הרהיטים ומוצרי החשמל הנפוצים ביותר:

 • מקרר
 • ספות שלא ניתנות לפירוק
 • פסנתר
 • מיטה שלא ניתנת לפירוק

מחפשים מנוף להרמת רהיטים? השוו וחסכו!

בפורטל מנופים בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להשכרת מנופים במהירות ובקלות. כל מה שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר למנוף להרמת רהיטים זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום.