צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף להרמת רהיטים

שימוש במנוף להרמת רהיטים נפוץ בדרך כלל במקרים של מעבר דירה או גם במקרים שצריכים להעביר רהיט גדול ואין אפשרות לעשות את ההובלה במשאית רגילה. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר של השכרת מנוף לרהיטים שלכם וגם לחסוך בעלויות באמצעות השוואת מחירים.

שכרו מנוף להרמת רהיטים גדולים

אם אתם במעבר דירה ויש לכם רהיט גדול בהחלט ייתכן שתזדקקו למנוף להרמת רהיטים גדולים. מנוף רהיטים הוא מנוף הרמה רגיל ולרוב משתמשים בו להובלה של דירות או להרמת רהיטים גדולים לשימושים שונים שעליהם נרחיב בהמשך. באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו למצוא מנופאים מומלצים שמהם תוכלו לשכור מנוף להרמת רהיטים. לאחר מכן אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בן המנופאים השונים כדי שתוכלו לחסוך בעלויות מיותרות אבל עדיין לקבל שירות מעולה.
 

מנוף להרמת רהיטים

מה המחיר של מנוף להרמת רהיטים?

אוקיי, אז אתם כבר יודעים שאתם צריכים מנוף עכשיו השאלה היא מה המחיר של מנוף להרמת רהיטים? התשובה תלויה בקומה שאתם צריכים את המנוף. לשעת השכרה של מנוף להרמת רהיטים תשלמו 300 - 500 ש"ח עד קומה 6. אם תצטרכו מחיר של קומה גבוהה יותר תוכלו להסתכל במחירון המנופים שלנו.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה למנוף להרמת רהיטים

מחיר ממוצע לשעת השכרה למנוף להרמת רהיטים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הזמינו מנוף להרמת ספה או סלון

שירות מאוד נפוץ הוא להזמין מנוף לרמת ספה או כל פריט בודד אחד. במידה והספה שלכם גדולה מדי ולא ניתנת לפירוק או הרכבה מחדש נראה שתצטרכו מנוף להרמת ספה. ללא ספק שספה היא אחד הרהיטים הנפוצים ביותר להעביר עם מנוף מפני שהיא לא נכנסת בהרבה מעליות. בנוסף בגלל המשקל והגודל שלה לפעמים יותר נוח לשכור מנוף להרמת הספה מאשר לנסות לסחוב אותה בידיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מתי נצטרך מנוף להרמת רהיטים?

לפעמים במהלך מעבר דירה יש לנו רהיטים גדולים מדי שלא ניתן להעביר בהובלה סטנדרטית וצריכים לעשות הובלה עם מנוף. לפעמים הרהיט גדול מדי ולא נכנס במעלית או במדרגות, לפעמים הוא גדול מדי ואפילו לא במשאית ההובלה ולפעמים הוא שביר ולא רוצים לסכן אותו בהובלה במשאית עם כל הציוד האחר שזז ממקום למקום במהלך הנסיעות ויכול לעשות נזק.

 

במקרים כאלו מומלץ לקחת מנוף להרמת רהיטים גדולים שיוכל לעשות את העבודה בצורה שנצליח להעביר את הרהיט וכמובן שתוודא שאין לא נזק. לפעמים לוקחים גם מנוף לרהיטים אם זה יחסוך חלק מעלות המעבר כי המוביל לא יצטרך לעשות עוד נאגלה או להביא משאית גדולה יותר שתהיה במחיר גבוה יותר.

 

מנוף מוביל רהיטים

משווים מחירים וחוסכים בעלויות

כאמור, פורטל מנופים בישראל עובד עם מנופאים בכל רחבי הארץ ומספק שירות השכרת מנופים. אחרי שאתם משאירים לנו פרטים או מתקשרים אלינו אנחנו דואגים לוודא בדיוק את הצורך שלכם, בין אם זה מנוף להרמת רהיטים או כל שימוש אחר של מנוף, ולפי זה להתאים לכם 3 מנופאים שיוכלו לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן קבלו הצעות מחיר מכל אחד מהמנופאים והשוו ביניהם כדי לחסוך בעלויות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה