צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף להרמת מזגנים

מעוניינים להתקין מזגן חדש? אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה, ייתכן כי עדיף לכם להעלות את גוף המזגן ושאר הרכיבים באמצעות מנוף. קבלו מספר הצעות מחיר בעבור השכרת מנוף הרמה למזגנים ותוכלו להוזיל את מחיר השירות.

מנוף להרמת מזגנים: השכרה בזול בכל הארץ

אם אתם מחליפים את המזגן הישן במזגן חדש, דעו כי פרט לשירותי ההתקנה של המזגן, ייתכן ותזדקקו גם לשירותי מנוף. שירות זה הוא כמעט הכרחי במקרים בהם נדרש להתקין מזגן חדש בקומות גבוהות למדי, בבניינים משותפים. דרך פורטל מנופים בישראל, תוכלו לקבל הצעות מחיר בעבוד השכרת מנוף להרמת מזגנים, בכל אזורי הארץ. אגב, השירות עשוי להתאים גם לבתים פרטיים בהם יש מספר קומות, בעיקר כאשר מדובר על מזגנים גדולים וכבדים.

 

מנוף להרמת מזגנים

מנוף להרמת מזגן + מנוע חיצוני

כאשר מזמינים מנוף להרמת מזגנים, זה יהיה גם בעבור התקנה של המנוע החיצוני - פרט למזגן עצמו, כאשר יש גם את היחידה החיצונית שמותקנת במרפסת ולעיתים גם על הגג. תפקידו של מנוע המזגן הוא כמובן לסייע בהגעה אל הטמפרטורה הרצויה על ידי הוצאה והכנסה של אוויר. רכיב זה שוקל לא מעט ולכן נהוג להשתמש במנוף הרמה בשביל לפשט את התהליך. לא תמיד נזדקק לשירות של מנוף להרמת מזגן ובמקרים בהם מדובר במזגן שמשקלו קל יחסית יהיה ניתן להעלות אותו בדרכים אחרות - במעלית או אפילו בחדר המדרגות. מומלץ לקרוא גם על הזמנת מנוף לקומות גבוהות.

 

מנוף להרמת מזגן

כמה יעלה להשכיר מנוף הרמה למזגנים?

התשובה לשאלה זו נקבעת בהסתמך על שני שיקולים מרכזיים:

  • לאיזה גובה צריך להעלות את המזגן: האם מדובר על קומה 6? אולי קומה 12? או אפילו לעליית הגג? ככל שיהיה מדובר בקומה גבוהה יותר, כך נזדקק למנוף חזק ומסיבי יותר, מה שמייקר את העלויות.
     
  • כמה שעות עבודה של המנוף נדרשות: מהניסיון שלנו, אין שום סיבה שעבודה מסוג זה תיקח יותר משעה אחת. מקרים בהם העבודה בכל זאת מתארכת מעבר לשעה בודדת הם מקרים נדירים, בעיקר כאשר נדרש להעלות מערכות אוורור שלמות עם תעלות גדולות וכבדות (לעיתים יעשה גם שימוש במנוף זרוע) ולא במקרים של התקנת מזגן ביתי סטנדרטי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

שאלות נפוצות על מנוף להרמת מזגנים

איזה סוג מנוף משמש להעלאת המזגן אל הדירה?

מדובר על מנוף הרמה בו יש משטח רחב שעליו מעמיסים את חלקי המזגן.


האם שירות זה כלול בעת הזמנת התקנה של מזגן?

לא. מדובר בשירות נפרד, אשר מסופק על ידי חברות להשכרת מנופים ולא על ידי מתקיני המזגן. לעיתים תוכלו לפנות אל המתקין והוא יקשר אתכם עם חברת המנופים.