צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה קטן

צריכים מנוף הרמה קטן? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתשכירו מנוף הרמה! בנוסף, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

מנוף הרמה קטן

רגע לפני שאתם שוכרים מנוף הרמה קטן מסוג כזה או למטרה מסוימת, חשוב להבין למה משמשים המנופים האלו, כמה עולה לשכור אותם ואפילו ממה להימנע. במדריך המזורז הבא, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת. קודם כל, נתחיל עם סוגי השימושים של מנוף קטן מסוג מנוף הרמה:

  • הובלת רהיטים: לרוב הכוונה היא להובלת רהיטים קטנים עד בינוניים, אך חלק מהמנופים גם מסוגלים לשאת משקלים כבדים יותר.
     
  • פסנתרים: הובלת פסנתרים באמצעות מנוף קטן היא אפשרית בד"כ, אך חשוב לוודא את סוג הפסנתר ואת משקלו (פסנתרי כנף הם הכבדים ביותר).
     
  • ציוד משרדי: הובלת מנוף הרמה קטן יכולה לשמש להעברה של רוב סוגי הציוד המשרדי, כולל רהיטים משרדיים.

 

מנוף הרמה קטן

מהו מנוף הרמה קטן, וכיצד נראה?

ברוב המקרים, מנוף הרמה קטן מורכב על גבי רכבים מיוחדים וייעודיים לכך. מדובר לרוב על טנדרים ומשאיות קטנות, אשר מסוגלות לשאת את משקל המנוף וכן את משקל הפריטים אשר מובלים על ידי המנוף. לא ניתן להרכיב את המנופים האלו על גבי רכבים רגילים, ולכן חשוב לוודא מי היא חברת ההובלות ובאילו רכבים ואו מנופים קטנים היא משתמשת.

 

כאשר מנופים אלו מותקנים על גבי הרכבים הייעודיים לכך, הם מעוגנים באמצעות זרועות אשר נתמכות על ידי קיבוע לרצפה. באופן הזה, המנופים, למרות היותם קטנים, יכולים לשאת משקלים גבוהים למדי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מחיר השכרת מנוף הרמה קטן – כמה עולה?

לגבי מחיר השכרת מנוף הרמה קטן, העלויות יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים לשעה אחת של שימוש במנוף. מחיר השכרת מנוף קטן יכול לנוע בין כ-250 ₪ - 450 ₪ לשעה ומעלה, הכול תלוי בסוג השימוש העתידי במנוף. כמו כן, יש לקחת בחשבון את העלות של הפעלת המנוף.

 

בפועל, יש להוסיף את העלות של שימוש באנשי המקצוע הנכונים. במקרה הזה, אנשי המקצוע הם לא חברת ההובלות בהכרח, אלא מפעילי המנופים המורשים. לאחר שביררתם על מחיר המנוף באופן כללי, בצעו השוואת מחירים בין חברות הובלות עם מנופים קטנים – וחסכו לפחות 15% על ההשכרה.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה קטן לשעה

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה קטן לשעה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

עד איזו קומה ניתן להוביל פריטים ע"י מנוף קטן?

ברוב המקרים, מנוף הרמה קטן יכול לשמש עבור הובלת ציוד עד קומות 2 – 5, אבל זה תלוי בסוג המנוף וכן במשקל שהוא צריך לשאת. אם אתם צריכים להוביל פריטים או תכולת דירה לקומות 10 ומעלה, בדרך כלל מנוף הרמה קטן לא יהיה המנוף שאתם תזדקקו לו.

 

במקרים אלו, תצטרכו להזמין השכרת מנוף גדול באתר מנופים בישראל. כמו כן, יש לקחת בחשבון שהעלות תהיה גבוהה יותר בהתאם לגובה ההובלה. נרחיב גם לגבי מה שציינו כעת, המשיכו לקרוא.