צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה לבית

מנוף הרמה; מהם מנופי הרמה לבתים, למה משמשים וכמה עולים? – צוות מנופים בישראל עונה ומסביר. לאורך השנים האחרונות, ישנן התקדמויות טכנולוגיות אדירות אשר נעשות בתחום השכרת מנוף הרמה לבית ומנופים באופן כללי. בעוד שלמנוף טוב ואיכותי יש מספר יתרונות חשובים, המטרה הסופית היא תמיד לשנע ולהוביל ציוד, רהיטים ופריטים אישיים ללא נזקים מיותרים. בעזרת יכולת המנוף לשאת משקלים כבדים לקומות גבוהות ללא קושי, מנופים אלו מותאמים עבור הובלת דירות, הובלת כונניות, הובלת מקררים ועוד.

3 מהנקודות שחשוב לזכור לגבי השכרת מנוף הרמה לבית

  • מחיר: מחיר השכרת מנוף הרמה לבית יכול לנוע בין כ-300 – 550 ₪ ומעלה לשעה, אך מחיר זה משתנה בהתאם לסוג המנוף המושכר וכן בהתאם לגובה הקומה. 
     
  • אמינות: חשוב לשכור מנופי הרמה לבתים מחברה אמינה ומוכרת, שכן מדובר בבטיחות שלכם ולא רק בבטיחות הפריטים המשונעים. 
     
  • צפי סיום: חשוב לקבל מראש את צפי סיום ההובלה ע"י חברת ההובלות, שכן נתון זה ישליך ישירות על המחיר שתשלמו לבסוף על השירות. 

 

מחיר מנוף הרמה לבית בממוצע לשעה

מחיר מנוף הרמה לבית בממוצע לשעה: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

לא חוסכים בהשכרת מנוף הרמה לבית 

בסופו של דבר, הכי חשוב שיהיה נוח, פשוט ובטיחותי להעמיס את כלל הפריטים שלכם על המנוף. ובכדי שיהיה אפשרי לשמור על הציוד וכמובן על הבטיחות של כל מי שנמצא בסביבת המנוף, לא חוסכים אפילו במעט כאשר מדובר על השכרת מנופים. בעזרת מנופים חדישים, ניתן לבצע כל עבודת הובלה אשר מצריכה הובלה בגובה והובלה של ציוד מאוד כבד. יש לציין, באופן טבעי, ככל שהציוד יהיה כבד יותר, ככה המנוף יצטרך להיות יותר חזק וכמובן יקר יותר לשעת השכרה. 

 

תמונה

מנופי הרמה – איך יודעים באיזה מנוף לבחור?

בסופו של דבר, ההחלטה בין מנוף כזה לאחר צריכה ליפול על המשקל המקסימלי שהמנוף יכול לשאת בעת ההובלה. לכן, זו תהיה השאלה הראשונה שתשאלו בעת קבלת הצעת מחיר. אם למשל אתם צריכים להוביל פריט מאוד כבד כמו פסנתר כנף, כספת או מקרר גדול, חשוב לוודא מראש שאותה חברת מנופים יכולה לסייע לכם בהובלת משקלים אלו. שימו לב, אם יש לכם פריטים כבדים, אל תנסו לחסוך כסף על ידי השכרת מנוף קל – זה עשוי להיגמר באסון ובסכנת נפשות.  

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

לסיכום, כיצד לשכור או להזמין מנוף הרמה לבית?

אם אתם צריכים השכרת מנוף הרמה לבית, הצעד הראשון שיש לנקוט בו הוא השוואת מחירים בין מנופים בישראל. בפורטל מנופים בישראל, תוכלו לקבל בקליק 3 הצעות מחירים תחרותיות מחברות אמינות בכל חלק של הארץ. לאחר השוואת מחירים להשכרת מנוף הרמה לבית, תוכלו לבחור בבטחה את החברה שתהיה אחראית על הובלת הציוד או על ההתקנה של המנוף בביתכם. והכי חשוב, אם אתם מזמינים את המנוף לצורכי עבודה, בדקו מראש את סוג המנוף ועד כמה הוא מותאם לסוג הציוד ולגובה ההובלה.