צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בתל אביב

צריכים מנוף הרמה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון. בררו כמה יעלה לכם מנוף בתל אביב ואז תבצעו השוואת מחירים כדי להוזיל לכם בעלויות. פורטל מנופים בשראל יעזור לכם אם אתם צריכים מנוף הרמה גדול לקומות גבוהות.

השוואת מחירים של מנוף הרמה בתל אביב

בין אם אתם במעבר משרד או שאתם צריכים רק להעביר רהיט גדול תצטרכו להשתמש במנוף הרמה בתל אביב. באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 מנופאים בתל אביב. שוחחו איתם, תבינו אם הם נותנים את השירות לקומה שלכם, וערכו השוואת מחירים כדי למצוא את השירות הטוב ביותר עבורכם.

 

מנוף הרמה בתל אביב

מה המחיר של מנוף הרמה בתל אביב?

המחיר של מנוף הרמה בתל אביב תלוי בקומה אליה תצטרכו את המנוף. אם השימוש של מנוף ההרמה יהיה עד קומה 6 המחיר יהיה 300 - 500 ש"ח לשעה. אם יש לכם שימוש אחר תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון עבודות מנוף.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה בתל אביב

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה בתל אביב: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי נצטרך מנוף הרמה בתל אביב

השימוש הנפוץ ביותר של מנוף בתל אביב הוא לצורך הובלה של דירה. בין אם אתם מעבירים רהיטים גדולים ומפחדים שיהיה להם נזק כמו ספה או פסנתר ובין אם מדובר במקרים בהם הרהיט לא נכנס למעלית יהיה צורך בשימוש של מנוף הרמה. השאירו את הפרטים שלכם והזמינו כבר עכשיו מנוף למעבר הדירה שלכם. כך תוכלו לוודא שהרהיט, גדול ככל שיהיה, יוכל לעבור בשלמותו בלי שיינזק.

 

שימוש נוסף של מנוף הרמה בתל אביב הוא במקרה שאתם רוצים להתקין מזגן חיצוני בבית גבוה. שימו לב שבמקרה כזה מחיר השימוש במנוף יהיה בנפרד ממחיר ההתקנה עצמה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

עוברים לבניין משרדים חדש? תצטרכו מנוף הרמה גדול

דבר ראשון תתחדשו! מעבר משרד זה בהחלט אירוע משמח. רק לפני שאתם עושים את המעבר חשוב שתדעו שלא כל מנופי ההרמה מגיעים לכל הקומות. הרבה פעמים ברגע שעוברים משרד לבניין משרדים חדש וגבוה הקושי של מציאת מנוף הרמה בתל אביב עולה וצריך למצוא לו פיתרון. פורטל מנופים בישראל יעזור לכם גם במקרה שאיתם צריכים מנוף הרמה גדול לקומה גבוהה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה