צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה ברמלה

כאשר צריכים מנוף הרמה ברמלה, זה אומר אחד מ-2 הדברים הבאים: או שאתם צריכים שירות של הובלת דירה לבניין ללא מעלית, או שאתם צריכים שירותי הובלות דירות לבניינים עם בעיית גישה. עם זאת, ישנם גם שימושים נוספים למנופים אלו – קראו וגלו.

מהם מנופי הרמה וכיצד פועלים?

מנופי הרמה, כשמם כן הם – מנופים אשר מאפשרים להרים לגובה אנשי מקצוע או ציוד מסוגים ובמשקלים שונים. ברוב המקרים, מנוף הרמה ברמלה ישמש עבור הובלות דירות אשר מצריכות שינוע ציוד כבד, או שינוע ציוד לבניינים עם בעיות גישה.

 

עם זאת, השכרת מנוף הרמה יכולה לשמש גם עבור עבודות תחזוקה מסוגים שונים, כמו גם לצרכים של בניית מבנים. מנופים אלו מאוד נפוצים באתרי בנייה של קבלנים ברחבי הארץ, וברוב המקרים מנופים אלו יהיו שכורים ולא רכושם הפרטי של הקבלנים.

 

מנוף הרמה ברמלה

כמה עולה השכרת מנוף הרמה ברמלה?

על מנת להקל עליכם כמה שניתן, ריכזנו עבורכם כמה מסוגי המנופים הנפוצים ומחיריהם: יש לציין, המחירים הנ"ל יכולים להשתנות בהתאם למרחק אשר נדרש בכדי לשנע את המנוף. בדרך כלל, על המחירים הנ"ל יש להוסיף תוספת מסוימת בתשלום בגין עלויות שינוע אשר נקבעות על פי מס' הקילומטרים הנדרשים להובלת המנוף עצמו.

מחירון להשכרת מנוף ברמלה

מנוף הרמה עד קומה 6

300 – 500 ₪ לשעה
מנופי הרמה עד קומה 10

400 – 800 ₪ לשעה
מנוף הרמה עד קומה 12

700 – 900 ₪ לשעה
מנופי הרמה עד קומה 16

800 – 1,200 ₪ לשעה
השכרת מנופי הרמה מסוגים שונים ליום שלם

2,000 – 3,500 ₪

הדפס מחירון

 

כיצד לבחור מנופי הרמה ברמלה?

על מנת לבחור מנוף הרמה ברמלה, חשוב לבחון כמה פרמטרים שונים אשר משליכים ישירות על אופי וסוג השימוש באותו מנוף.

 

מעבר לכך שצריך לברר לגבי מחיר מנוף הרמה ברמלה וגם לערוך השוואת מחירים למנופי הרמה ברמלה, חשוב גם לבחון את 2 הפרמטרים הבאים:

  • הגובה: כל מנוף הרמה מגיע לגבהים שונים, כאשר במקרים של קומות גבוהות ייתכן שתידרשו לשכור מנופים מסוגים אחרים כמו למשל מנוף חוליות (שניתן להגבהה). למידע נוסף היכנסו לעמוד המדבר על מנוף הרמה לקומות גבוהות.
     
  • המשקל: כשם שכל מנוף יכול להגיע לגבהים שונים, כך גם כל מנוף יכול לשאת משקלים אחרים. לכן, חשוב לבדוק את המשקל המקסימלי שהמנוף יכול לשאת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

לסיכום, המלצת השוואת מחירי מנופי הרמה

בין אם אתם צריכים מנופי הרמה עבור הובלת רהיטים מתוך או אל הדירה או עבודות תחזוקה שונות, בסופו של דבר, הכי חשוב להזמין את המנוף הנכון.

 

זאת, מכיוון שהזמנת המנוף הלא מתאים יכולה להוביל לקטסטרופה, חלילה. לכן, צוות מנופים בישראל ממליץ על השוואת מחירים של מנופי הרמה ברמלה.

 

עם מחקר שוק שלוקח כמה דקות בודדות בלבד, אתם יכולים לחוסך מאות שקלים, ולכן הבדיקות האלו נדרשות ==> בצעו כעת השוואת מחירי השכרת מנוף הרמה ברמלה.