צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בראשון לציון

זקוקים למנוף הרמה? מעוניינים להשכיר מנוף הרמה בראשון לציון מחברה מנוסה ומקצועית? דרך פורטל 'מנופים בישראל' תוכלו לעשות זאת בקלות, תוך ביצוע של השוואת מחירים.

מנוף הרמה בראשון לציון למגוון עבודות

אפשר לומר שמנוף הרמה עוזר לנו לבצע מגוון רחב של עבודות, החל מהרמה של חומרי בניין, ריהוט ומוצרי חשמל שנדרש להכניס או להוציא מדירות בקומות הגבוהות ועד להוצאת ארגזים וקרטונים או תכולה של דירה שלמה במסגרת הובלת דירה. מעוניינים לקבל הצעת מחיר מותאמת לעבודה ספציפית? צרו איתנו קשר כעת.

 

מנוף הרמה בראשון לציון

עלות השכרת מנוף הרמה בראשון לציון

במידה ומדובר על השכרת מנוף הרמה לקומות נמוכות, המחיר הממוצע יעמוד על 400 ש"ח לשעה. אם תזדקקו למנוף בשביל להעלות ציוד לקומות גבוהות יותר, למשל קומה 6 עד 10, המחיר הממוצע יעמוד על 600 ש"ח. כאשר מדובר על השכרת מנוף הרמה בראשון לציון לקומות גבוהות (קומה 10 ומעלה) המחיר יתחיל מ-1,000 ש"ח לשעה אחת. למידע נוסף, צפו במחירון השכרת המנופים באתר.

 

היעזרו בטבלה הבאה אשר מציגה את המשתנים שישפיעו על מחיר השכרת מנוף הרמה בראשון לציון:

 

מה משפיע על המחיר? כיצד משפיע?

 

גובה הקומה

 

ככל שמדובר בקומה גבוהה יותר, המחיר מתייקר.

 

מספר השעות

 

העבודה מתומחרת פר שעה, תיתכן הנחה במידה ומדובר במספר רב של שעות.

 

סוג הציוד

 

במידה ומדובר בציוד מורכב להעמסה (דודי שמש / פרגולה) תיתכן תוספת למחיר.

זמינות גבוהה, עבודה בטוחה ואישורים

כאשר מזמינים את השירות של מנוף הרמה בראשון לציון, כדאי לבדוק שהחברה זמינה ושיש לה מנוף פנוי בתאריך שבו נדרשת העבודה. פרט לזמינות, מומלץ להקפיד על עבודה עם חברות אשר מחזיקות בכל האישורים הנדרשים להפעלת מנוף וזה כולל בין היתר גם קבלת אחריות על העבודה. הדבר האחרון שכדאי לבדוק הוא את נושא הבטיחות - וודאו שהחברה עובדת לפי כל תקני הבטיחות, החל מקסדות לעובדים ועד לעיגון נכון של המנוף בעת הפעלתו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מנופי הרמה בראשון לציון לקומות גבוהות

כאשר מדובר על מנוף הרמה לקומה גבוהה, הכוונה היא למנוף גדול וחזק הרבה יותר, כזה אשר מסוגל להעמיס בבטחה משאות, חומרי בניין, קירות גבס, רהיטים כבדים, פרגולות, מזגנים ואפילו דודי שמש שנדרש להעלות לקומות האחרונות של הבניין. לא כל החברות אשר עוסקות בהשכרת מנופי הרמה בראשון לציון, מחזיקות במנופים אלו ולכן כדאי להיעזר בשירות של 'מנופים בישראל' ואנו כבר נדע להפנות אתכם לחברות שמתמחות בכך.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה