צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בצפון

הזמינו שירותי מנוף הרמה בצפון דרך הפורטל המוביל בישראל וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות. ניתן לבצע השכרה של מנופי הרמה למשך מספר שעות או ליום עבודה שלם ולכל מטרה: העלאת רהיטים, מזגנים ועוד.

מחפשים מנוף הרמה בצפון? השוו מחירים

השכרה של מנוף עשויה להיות עסק יקר. מדובר בכמה מאות שקלים ובמידה ונדרש להשכיר את המנוף למשך זמן רב, המחיר עשוי גם להגיע ל-1,000 ש"ח ומעלה. לכן, כדאי לבצע השוואת מחירים ולבחון מספר הצעות שונות מחברות להשכרת מנוף הרמה בצפון. לאחר קבלת ההצעות (דרכנו) תוכלו לבחור בחברה שסיפקה את ההצעה המשתלמת ביותר בעבור השירות המבוקש.

 

מנוף הרמה בצפון

השכרת מנוף הרמה בצפון - כמה זה עולה?

ניתן לתמחר את העבודה פר שעת עבודה או לפי גובה הקומות. המחיר הממוצע להשכרת מנוף הרמה בצפון לשעה בודדת עומד על 400 ש"ח בממוצע. בפסקה הבאה, תוכלו למצוא מחירון אשר מפרט על תמחור לפי גובה הקומה.

 

מחיר להשכרת מנוף הרמה בצפון לשעה

מחיר להשכרת מנוף הרמה בצפון לשעה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מחירון להזמנת מנוף הרמה בצפון

במחירון הבא, תוכלו למצוא דוגמאות להזמנת מנוף הרמה בצפון לפי גובה הקומה. ככל שהקומה גבוהה יותר, כך המחיר מתייקר וזאת בעקבות גודל המנוף הנדרש.

 

מחירון להשכרת מנוף הרמה בצפון

כמה עולה להזמין מנוף הרמה לקומה 6?

מדובר על מנוף הרמה קטן.


300 - 500 ש"ח
מה המחיר להזמנת מנוף הרמה לקומה 9?

המחיר הוא לשעת עבודה.


400 - 800 ש"ח
השכרת מנוף הרמה בצפון לקומה 11

המחיר כולל את מפעיל המנוף.


700 - 900 ש"ח
כמה יעלה מנוף הרמה לקומה 15 בבניין?

מדובר על מנוף הרמה לקומה גבוהה.


800 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מנופי הרמה בצפון לכל מטרה

מתי נזדקק למנוף הרמה? נהוג להשתמש במנוף הרמה בעיקר כאשר מתבצעת הובלה עם מנוף אך ישנם גם מצבים בהם ניעזר במנוף זה בשביל להכניס ריהוט חדש שרכשנו או לחילופין במקרים בהם נצטרך להוציא מהדירה רהיטים ישנים בצורה קלה ונוחה. בנוסף, מנוף הרמה בצפון ישמש אותנו גם כאשר נרצה להעלות לדירה מזגן חדש שרכשנו (קראו על מנוף להרמת מזגנים) פרגולה למרפסת, דודי שמש לגג וכל ציוד כבד אחר שאותו נדרש להעלות לקומות גבוהות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

איך מתמחרים שירותי מנוף הרמה בצפון?

התמחור בעבור השכרת מנוף הרמה בצפון מתבצע על ידי בדיקה של גובה הקומות וזמן ההשכרה של המנוף. ככל שתצטרכו להשכיר את המנוף למספר רב יותר של שעות, כך התמחור יעלה. גם גובה הקומות ישפיע על המחיר וזאת מאחר ומנוף לקומות הגבוהות הוא מנוף גדול ויקר יותר. פרמטרים נוספים שעשויים להשפיע על המחיר הם מועד הזמנת השירות (אמצע שבוע או סופ"ש) והוספת שירותים נלווים כמו הובלה עם מנוף.