צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בפתח תקווה

משווים מחירים בין חברות אשר מספקות שירותי השכרת מנופי הרמה בפתח תקווה וחוסכים במחיר העבודה. ניתן להשכיר מנוף בהתאם למשקל המשא שאותו נדרש להעביר ולקבל הערכת מחיר ראשונית כבר בטלפון.

השכירו מנוף הרמה בעיר בפתח תקווה

ברוכים הבאים אל פורטל "מנופים בישראל" - האתר הגדול בארץ להשכרת מנופים מכל סוג ולכל מטרה. אנו מסייעים לכם לאתר חברה מצוינת שדרכה ניתן להזמין מנוף הרמה בפתח תקווה וכך למעשה חוסכים לכם לא מעט זמן ואנרגיה בעקבות קיצור זמני החיפוש. מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל החברות שעובדות איתנו, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות, של חברה אמינה, מקצועית, וותיקה שגם מספקת שירות הוגן ואדיב.

 

מנוף הרמה בפתח תקווה

מקרים בהם נזדקק למנוף הרמה בפתח תקווה

 • הכנסת פרגולה חדשה: אם בחרתם להתקין במרפסת שלכם פרגולה חדשה מעץ או מאלומיניום, תוכלו להזמין שירותי השכרת מנוף הרמה בפתח תקווה בשביל לקצר משמעותית את הובלת חלקי הפרגולה.
   
 • התקנת מזגן חדש: מתקינים מזגן חדש? ייתכן שהוא כבר למדי ועל מנת להעלות אותו עד לקומה שלכם, תזדקקו להשכרת מנוף הרמה. מדוע לא להעלות אותו במעלית? אולי כי היא אינה תקינה, אינה גדולה מספיק או פשוט לא קיימת בבניין.
   
 • הובלת רהיט: כורסא? ספה חדשה? אולי אפילו פינת ישיבה הכוללת שולחן עץ כבד עם כיסאות תואמים? במקום לסחוב את הציוד בצורה מסורבלת במעלית או בחדר המדרגות, תוכלו להזמין שירות של מנוף להרמת רהיטים ולהגן על הציוד שלכם.
   
 • הובלת מוצר חשמל: תוכלו להיעזר בשירותי מנוף גם בעבור הוצאת מוצרי חשמל ישנים מתוך הדירה וגם לצורך הכנסת המוצר החשמלי החדש שרכשתם, וזה כלל לא משנה אם מדובר במכונת כביסה, מייבש, תנור, מדיח או מקרר.
   
 • העברת דירה: או בשמה האחר - הובלת דירה. אם מובילים דירה ללא מנוף, התהליך איטי הרבה יותר ואנו גם צריכים להזמין צוות הובלה גדול יותר. 

איך יודעים איזה מנוף צריך להשכיר?

ראשית כל, חשוב מאוד להתאים את המנוף לדרישות הספציפיות שלכם וזה כולל את גובה הקומות, סוג הפריטים שאותם מעבירים וכמובן המשקל של כל פריט ופריט. אם יש לכם פריטים חריגים (במשקלים או גודלם) כמו פסנתר כנף, שולחן ביליארד או אפילו כספת גדולה ומסיבית, כדאי לציין זאת בפני החברה שמספקת את השירות. אז מי בעצם מחליט על סוג המנוף? חברת המנופים היא הסמכות המקצועית והגורם שיודע הכי טוב להתאים לכם את המנוף ולכן התייעצו איתם לפני הזמנתו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מידע נוסף על מנופי הרמה בפתח תקווה 

ניתן להיעזר במנופי הרמה גם בעבור הוצאת פריטים מקומות גבוהות (קראו על מנופי הרמה לקומות גבוהות) וגם לצורך עבודות מורכבות בתחום הבנייה או במקרים בהם מבצעים שיפוצים נרחבים בדירה ויש צורך בהכנסה והוצאת ציוד בצורה מהירה. בנוסף, השכרת מנופי הרמה בפתח תקווה היא זולה יותר בחודשי החורף מאחר ובעונה זו יש פחות הובלות ורוב החברות יתפנו ויוכלו להציע מחיר משתלם בשל הביקוש הנמוך בעונה זו.