צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בפרדס חנה

מנוף הרמה בפרדס חנה עשוי לשמש עבור צרכים שונים. החל מהובלת דירות, דרך עבודות בניין וכלה בעבודות תחזוקה וניקיון, מנופי הרמה בפרדס חנה מופיעים בכל מיני צורות, גדלים והם בעלי יכולות משתנות – קראו כאן.

מי אנשי המקצוע שצריכים מנופי הרמה בפרדס חנה?

השכרת מנוף הרמה בפרדס חנה היא אפשרית עבור עבודות אחזקה ותחזוקה, העברת דירות ועבודות ניקיון בגובה, וכאשר מדובר בעבודות מהסוגים האלו, חשוב להבין שהן דורשות מיומנויות מכמה סוגים שונים. קודם כל, צריך להביא בחשבון את המיומנות של מפעיל המנוף, כמו גם את המיומנויות של אנשי המקצוע השונים. אלו הם חלק מאנשי המקצוע אשר עשויים להזדקק למנופי הרמה:

 • בענף הבנייה: קבלנים, שיפוצניקים, אפילו הנדימנים ואנשי מקצוע אשר עובדים באתרי בנייה עשויים להזדקק לשירות של השכרת מנוף הרמה פרדס חנה.
   
 • בתחום התחזוקה: חשמלאים, אנשי ניקיון בגובה ואנשי עבודות תחזוקה ואחזקה עשויים להזדקק לשירות השכרת מנוף הרמה.
   
 • ענף ההובלות: מובילים מכל הסוגים עשויים להזדקק למנופי הרמה, במיוחד במקרים בהם המעבר כרוך בשינוע ציוד עם בעיות גישה או ללא מעלית.
   

מנוף הרמה בפרדס חנה

השכרה VS קניית מנוף הרמה בפרדס חנה (ומחירים)

למי שצריכים מנוף הרמה רק למשימות מזדמנות או זמניות, השכרת מנוף הרמה היא לרוב אפשרות משתלמת ופרקטית יותר. באופן הזה, עלויות התחזוקה, האחסון וההובלה מטופלות על ידי חברת ההשכרה, מה שחוסך לכם זמן, דאגות וכסף. בנוסף, השכרה מאפשרת גישה למגוון רחב יותר של סוגים וגדלים של מנופי הרמה (עשינו כאן, חלוקה של מנופי הרמה לפי גובה), מה שמבטיח שיהיה לכם את הציוד הטוב ביותר עבור כל עבודה ספציפית. בעוד שקניית מנוף תעלה לכם עשרות - מאות אלפי שקלים, אלו הם מחירי השכרת מנופי ההרמה הממוצעים:

 • מנופים עד קומה 6: זהו מנוף הנחשב מנוף הרמה קטן, ומחיריו ינועו בין כ-300 – 500 ₪ לשעה.
   
 • מנופים עד קומה 10: מנופים אלו יכולים לשאת משקלים כבדים יותר בד"כ, ומחיריהם לשעת השכרה ינועו בין כ-400 – 800 ₪ בממוצע.
   
 • מנופי הרמה עד קומה 16: השכרת מנופי הרמה בפרדס חנה עד קומה זו, תעלה לכם בין כ-700 – 1,200 ₪ לשעה בממוצע.


מחיר ממוצע למנוף הרמה עד קומה 6

מחיר ממוצע למנוף הרמה עד קומה 6: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

לסיכום, חיסכון בעלויות השכרת מנוף הרמה

בשורה התחתונה, חשוב לקבל כמה הצעות מחירים עבור השכרת מנוף הרמה בפרדס חנה, מכיוון שהעלויות משתנות בין חברה אחת לשנייה. בין אם אתם צריכים השכרת מנוף הרמה מסוג כזה או מסוג אחר, זכרו כי מחיר מנוף הרמה בפרדס חנה לא אמור להיות שונה מהמחיר של השכרת מנופי הרמה בערים אחרות בארץ. אבל, בכל זאת, מומלץ וחשוב לערוך השוואת מחירים להשכרת מנופי הרמה – זו הדרך היחידה לחסוך כסף, ולעיתים עשרות עד מאות שקלים. אם אתם צריכים סיוע נוסף בכך, צוות "מנופים בישראל" ישמח לסייע לכם.