צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בעכו

מנוף הרמה עוזר לנו לבצע פעולות מסובכות בצורה מהירה, נוחה וברוב המקרים גם בטוחה יותר. גלו את כל המידע החשוב על השכרת מנוף הרמה בעכו והזמינו את השירות עוד היום.

עלות השכרת מנוף הרמה בעכו

המחיר של השכרת מנוף הרמה בעכו עומד על 400 ש"ח בממוצע לשעת השכרה אחת. במקרים בהם נרצה להשכיר את המנוף לכמה שעות, ייתכן שהמחיר פר שעה בודדת יהיה נמוך יותר. מחיר זה מתייחס להשכרת מנוף הרמה אשר מתאים לקומות נמוכות, עד קומה 6.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה בעכו

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה בעכו: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

השכרת מנוף הרמה בעכו לקומות גבוהות

במצב שבו מדובר על דירה שנמצאת בקומה עליונה יותר בבניין, נצטרך להשכיר מנוף הרמה לקומות הגבוהות. השכרת מנוף הרמה בעכו, בעבור עבודה שמתבצעת בקומה גבוהה, תתומחר במינימום ב-400 ש"ח ובמקסימום ב-1,500 ש"ח לקומות גבוהות, כאשר תמחור זה הוא תמחור לשעה בודדת.

 

השכרת מנוף הרמה בעכו

מתי נצטרך להשכיר מנופי הרמה בעכו?

  • העלאת ריהוט לתוך הדירה: צריכים להכניס רהיטים לתוך הדירה שלכם? דרך נוחה וקלה לעשות זאת היא על ידי השכרת מנוף הרמה בעכו. ברוב המקרים תוכלו להשכיר מנוף להרמת רהיטים למשך שעה בודדת בשביל להעלות את הציוד ותוכלו לחסוך זמן יקר של הובלה במעלית או גרוע מזה, בחדר המדרגות.
     
  • העלאת דודי שמש לגג: גם במקרים שבהם מחליפים דוד שמש ישן בחדש ורוצים למקם אותו או את הקולטים על הגג, נוכל להשתמש במנוף הרמה. חשוב להתאים את גודל המנוף למשקל של הדוד וכמובן לאבטח את הדוד בשביל שלא יפול בעת הפעלת המנוף.
     
  • הכנסת מוצרי חשמל: אם רכשתם לאחרונה מכונת כביסה, מייבש, תנור, מקרר או כל מוצר חשמלי אחר, תוכלו להשתמש במנוף הרמה בשביל להכניסו דרך המרפסת הנמצאת בסלון הבית. שיטה זו נפוצה ביותר ומתאימה מאוד לדירות בקומות גבוהות או לדירות בבניינים ללא מעלית.
     
  • העלאת מזגן: תוכלו להזמין מנוף להרמת מזגנים ובעזרתו להעלות למרפסת שלכם או לגג הבניין את היחידה החיצונית ואת המזגן עצמו אל הדירה, דרך פתח המרפסת. הדבר נפוץ מאוד בעיקר כאשר מדובר על מזגנים גדולים וכבדים כמו מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי בגודל של 3 כוח סוס ומעלה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

בעבור איזה ריהוט נזמין מנוף הרמה בעכו?

האם תמיד נצטרך להזמין מנוף הרמה בעכו? אילו רהיטים יחייבו אותנו להזמין ומתי לא בהכרח נזדקק למנוף? הנה טבלה שתעשה מעט סדר בנושא:

 

סוג הרהיט האם נהוג להזמין מנוף הרמה?
כיסאות למטבח לא מחייב הזמנת מנוף
ספה תלת מושבית לרוב נזדקק למנוף הרמה
כורסא בדרך כלל לא נזדקק למנוף
פינת אוכל (שולחן + כיסאות) נזדקק למנוף הרמה
ארון עם דלת אחת (שאינו מורכב) לרוב לא נדרש מנוף