צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בנהריה

צריכים לשכור שירותים של מנוף הרמה בנהריה? דרך פורטל 'מנופים בישראל' תוכלו לקבל מספר הצעת מחיר (עד 3) ולערוך השוואת מחירים.

כמה עולה מנוף הרמה בנהריה?

המחיר של מנוף הרמה בנהריה לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לגובה שתצטרכו את המנוף אבל גם בהתאם לחברת המנופים שאת שירותיה תשכרו. ההשכרה הנפוצה ביותר היא עד קומה 6 והיא תעלה בין 300 - 500 ש"ח לשעת השכרה. תוכלו להרחיב על כך במחירון המנופים שלנו.

 

מחיר לשעת השכרה של מנוף הרמה בנהריה

מחיר לשעת השכרה של מנוף הרמה בנהריה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה חשוב לוודא לפני ששוכרים מנוף הרמה?

לפני שאתם שוכרים מנוף הרמה חשוב לוודא שיהיה מקום למשאית לעמוד בזמן ההעמסה. אם יש לכם חנייה פרטית או שאתם נמצאים ברחוב לא עמוס לרוב לא תהיה בעיה, אבל במקרים של רחובות עמוסים יותר יכול להיות קושי למצוא מקום לחנייה שבו המשאית תוכל לעמוד. בנוסף ודאו שאתם אומרים לחברת המנופים איזה גובה של מנוף אתם צריכים כדי לוודא שהם מגיעים עם המנוף הנכון.

 

מנוף הרמה בנהריה

כך מוצאים מנוף הרמה בנהריה בזול

בשביל למצוא מנוף הרמה בנהריה בזול כדאי לשים לב שהמחיר שהצגנו בפסקה הראשונה הוא לא קבוע והוא ישתנה גם בהתאם לחברת המנופים עצמה. לא כל חברת מנופים בנהריה תיקח את אותו המחיר גם אם היא תספק לכם את אותו השירות.

 

על מנת שתוכלו לערוך את השוואת המחירים הזו אנחנו דואגים לשלוח לכם פרטים של 3 חברות שמספקות שירותי מנוף הרמה בנהריה. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מתי נשכור מנוף הרמה?

לרוב נשכור שירותים של מנוף הרמה כשאנחנו צריכים לעשות הובלה של פריטים גדולים או במקרים שבהם אין מעלית. הובלה עם מנוף נעשית דרך המרפסת או החלון שם לשם מגיע הסולם של המנוף, מעמיסים את הציוד והוא מוריד אותו למשאית. בנוסף במידה ויש לכם רהיטים שבירים שאתם לא רוצים את הסיכון שבו המובילים מעבירים אותם במורד המדרגות מנוף הרמה יתן פיתרון מעולה לבעיה הזו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה