צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה במרכז

באמצעות אתר 'מנופים בישראל' ניתן להשוות מחירים בעבור השירות של השכרת מנוף הרמה במרכז. השירות מתאים לכל מי שמעוניין להוביל רהיטים, מוצרי חשמל, דודי שמש, מזנים וכל מוצר או מכשיר אחר לקומות גבוהות או נמוכות בבניין.

מחיר מנוף הרמה במרכז

המחיר של מנוף הרמה במרכז הוא 400 ש"ח לשעה בממוצע. מחיר זה עשוי להשתנות בין החברות השונות אך טווח המחירים נע ברוב המקרים בין 350 ל-450 ש"ח. כאשר משכירים את המנוף ליותר משעה אחת, המחיר פר שעה אמור להיות נמוך יותר אך מומלץ לבדוק זאת לפני מול נציגי החברה.

 

מחיר ממוצע

מחיר ממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

השכרת מנופי הרמה במרכז ליום שלם

במידה ואתם זקוקים לעבודה ארוכה אשר צפויה לקחת מספר שעות, ייתכן ועדיף לכם לקבל הצעת מחיר להשכרת מנוף הרמה במרכז ליום שלם. במצב זה, תוכלו לקבל מחיר נוח יותר ולעיתים יהיה מדובר בחיסכון של מאות שקלים בהשוואה להשכרה שעתית של המנוף למספר רב של שעות. מתי נזדקק להשכרה ליום שלם? במקרים בהם מעבירים תכולה של משרד עם ציוד רב או כאשר מדובר בפרויקט בנייה רחב היקף.

 

מנוף הרמה במרכז

מנוף סולם במרכז - מתי נזדקק לו?

אלו מצבים בהם יהיה צורך בהשכרת מנוף סולם במרכז:

  • הובלת פסנתרים: בשל המשקל והמידות של הפסנתר, קשה מאוד להוביל אותו בצורה סטנדרטית במדרגות או במעלית של בניין. לכן, ברוב המקרים לא יהיה מנוס משימוש במנופי הרמה.
     
  • הובלת מוצרי חשמל: בין אם מדובר על מכונת כביסה, מייבש, מדיח או תנור, הדרך הנוחה והמהירה ביותר לבצע את ההובלה הזו היא באמצעות הזמנת מנוף הרמה.
     
  • מנוף הרמה להעלאת רהיטים: ניתן להשכיר מנוף להרמת רהיטים גם כאשר לא מדובר על הובלה של דירה ולכן גם רכשתם לאחרונה רהיט כזה או אחר מהחנות או אם ברצונכם להוציא מהדירה שלכם רהיטים ישנים, אנו ממליצים לכם להזמין לשם כך מנוף הרמה.
     
  • העלאת מזגנים: המזגן עצמו וגם היחידה החיצונית שוקלים לא מעט ולכן אם אתם מתגוררים בבניין ללא מעלית, יהיה צורך ככל הנראה במנוף להרמת מזגנים.

שירותי מנוף הרמה במרכז עם ביטוח

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לבדוק כאשר אנו מזמינים מנוף הרמה במרכז הוא הנושא של ביטוח התכולה. ביטוח זה נועד לכסות כל נזק אשר נגרם במסגרת פעולת המנוף וזה כולל גם נזקים חלקיים. רוב החברות אשר מספקות שירותי מנוף הרמה מחזיקות בביטוח כזה וחשוב לבקש לראות אותו פיזית בשביל להבין מה הוא מכסה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

בחירת חברה להשכרת מנוף הרמה במרכז

בעזרת הטבלה הבאה, תוכלו להבין מה הפרמטרים שכדאי לבדוק לפני שמזמינים את השירות של מנוף הרמה במרכז הארץ:

 

מה לבדוק? מדוע זה חשוב?
ביטוח תכולה

מכסה אותנו במקרים בהם נגרם נזק

מחיר השירות

וודאו שהמחיר הוגן ומתאים למחירי השוק

סוג המנוף

במידה ומדובר על קומה גבוהה, נדרש מנוף הרמה לקומות גבוהות

זמינות

בדקו האם החברה זמינה במועד בו תרצו לבצע את העבודה

הכנות לקראת הזמנת מנוף הרמה במרכז

לפני שאתם מזמינים מנוף הרמה במרכז, כדאי להתכונן ולהכין לו גישה נוחה בקרקע בצמוד לבניין שלכם. כאשר אין גישה נוחה למשאית המנוף להתמקם בסמוך לבניין, יהיה קשה מאוד לבצע את הפעולה הנדרשת ולכן כדאי לדאוג לכך מראש. הכנה נוספת שנדרש לבצע היא פירוק של רהיטים גדולים, על מנת לאפשר את הוצאתם מהמרפסת וזאת בהנחה ופתח המרפסת שלכם צר או קטן.