צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בירושלים

מתחת תוכלו לקרוא מידע על הובלה עם מנוף הרמה בירושלים כמו - כמה זה עולה, כיצד זה מתומחר, מה חשוב לוודא קודם לכן וגם איך בפעולה קצרה וחינמית תוכלו לאתר נותן שירות באזורכם במחיר המשתלם ביותר.

כמה עולה להשכיר מנוף הרמה בירושלים?

מחיר השכרת מנוף הרמה בירושלים נע בין 350 - 450 ש"ח לשעת השכרה. בהמשך תוכלו גם לקרוא מחירים עבור השכרת מנוף הרמה בהתאם לגובה הדירה.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה בירושלים

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה בירושלים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מנוף הרמה בירושלים והסביבה - ראו מחירון

מתחת הוספנו מספר הצעות מחיר המיוחסות להובלות עם מנוף בירושלים, כך שתוכלו לקבל סדר גודל של מחירים. חשוב לציין שהמחירים הם לשעת עבודה אחת.

 

באילו מקרים נזדקק למנוף הרמה בירושלים?

יש לא מעט מקרים בהם נזדקק למנוף הרמה בירושלים, שעל שלושה מהם תוכלו לקרוא בהרחבה מתחת:

 • ריהוט כבד - במקרים בהם אתם רוצים להוביל רכוש כבד שלא ניתן לפירוק או להובלה במעלית כמו פסנתר, שולחן וכדומה - דעו כי תוכלו להיעזר במנוף הרמה בירושלים כדי להוביל את הרכוש בצורה חלקה ללא צורך בפירוק.
   
 • הובלת מזגן - ניתן להסתייע במנוף הרמה גם לצורך הובלה של מזגן והמנוע החיצוני שלו הנחשב כבד מאוד, כך שמהות ההתקנה של המזגן בדירה נעשית קלה, מהירה ובטוחה יותר.
   
 • כשאין מעלית - אחד המקרים הנפוצים שבהם נזדקק למנוף הרמה בירושלים היא כאשר אין מעלית וכשמדובר על הובלה של רהיטים לקומה גבוהה בבניין. (למידע נוסף קראו בעמוד מנוף להרמת רהיטים)

 

הובלת דירה עם מנוף הרמה

כיצד לבחור מנוף הרמה?

מנוף הרמה בירושלים יהיה עליכם לבחור בהתאם לקומה ממנה תרצו להוביל ריהוט וכמו גם בהתאם לגובה הדירה או המשרד במקום החדש (לא חובה). מתחת נציג טבלה מסכמת על גודל המנוף המתאים בהתאם לקומה:

 

מספר קומה בבניין גודל מנוף ההרמה
עד קומה 6 מנוף הרמה קטן
קומה 7 - 10 מנוף הרמה בינוני
קומה 11 - 15 מנוף הרמה גדול

השיגו שירותי הובלה עם מנוף הרמה בירושלים במהירות!

במידה ואתם מתכננים מעבר גדול ולא קיימת מעלית נוחה להובלה או שהגישה בחדר המדרגות מוגבלת, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס מתחת ולקבל מפורטל מנופים בישראל עד 3 חברות הובלה שמעניקים שירות הובלה עם מנוף הרמה בירושלים, ביניהם תוכלו לבדוק מחירים וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם, בחינם וותוך זמן קצר!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

כיצד להיערך להובלה עם מנוף הרמה בירושלים?

יש כמה דברים שחשוב שתוודאו לפני שאתם מבצעים הובלה עם מנוף הרמה בירושלים, כמו אזור חנייה למנוף, הודעה מוקדמת לשכנים ועוד. נסביר:

 • אזור חנייה - חשוב שתשמרו שטח שבו יוכל מנוף ההרמה לחנות בצורה נוחה להובלת הדירה או המשרד שלכם. תוכלו לבקש בנחמדות מהדיירים בבניין לדאוג להזיז את הרכבים שלהם באופן זמני לשם כך.
   
 • הודיעות לדיירים - הובלה עם מנוף הרמה בירושלים היא עסק רועש ומורכב שלעתים עשוי לגרום ללא מעט עוגמת נפש לדיירי הבניין האחרים ולכן צוות פורטל מנופים בישראל ממליץ ליידע את השכנים על כך מראש כדי שלא ליצור אי נוחות לשני הצדדים.
   
 • אלמנטים באזור הסמוך - בדקו אם באזור הסמוך לדירה או המשרד קיימים עצים גבוהים או חוטי חשמל שעשויים להקשות ולשבש את תהליך ההובלה עם מנוף ההרמה. בדיקה מוקדמת יכולה למנוע אסון וגם לא מעט כסף על השכרת מנוף שלא תצא לפועל.