צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה ביבנה

דרך מנופים בישראל תוכלו להזמין שירותי מנוף הרמה ביבנה בזול. המשיכו לקרוא כדי להבין כמה יעלה מנוף הרמה בעיר ומתי תצטרכו להשתמש בו.

כמה עולה מנוף הרמה ביבנה?

מחיר מנוף הרמה הוא 400 ש''ח בממוצע לשעה לקומות נמוכות (עד קומה 6). טווח המחירים נע בין 300 - 500 ש''ח בממוצע. שימו לב שלפעמים המחיר הוא לשעה או חלק ממנה, כלומר אם תצטרכו את המנוף רק ל-20 דקות תשלמו על שלמה אז היינו ממליצים לנסות לנצל את השעה הזו ואולי לעזור להוביל עוד כמה דברים.

 

זה בהחלט משהו שהיינו בודקים עם חברת המנופים לפני שאתם שוכרים את המנוף. אם אתם צריכים את המנוף לקומות יותר גבוהות תוכלו לראות את המחירים במחירון המנופים שלנו.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה ביבנה

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה ביבנה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי נשתמש במנוף הרמה ביבנה?

למנוף הרמה יש כמה שימושים נפוצים שבשבילם אנשים מזמינים אותו:

 1. חוסר גישה למעלית הבניין: אם אין דרך לגשת למעלית הבניין שלכם ואתם צריכים להעלות דברים שכירת מנוף הרמה היא דבר שיכול לעזור לכם להרים את הציוד שלכם למעלה.
   
 2. רהיטים שבירים: אם יש לכם רהיטים שבירים ואתם לא סומכים על המובילים שיעשו את ההובלה בצורה זהירה מספיק תוכלו להזמין מנוף הרמה שיעזור להביא את הרהיטים השבירים שלכם בצורה בטוחה.
   
 3. הובלת דירה: לפעמים יש הרבה ציוד כבד וגדול שקשה להכניס אותו למעלית ובמקרים כאלה חלק מהמובילים ימליצו לכם לעשות הובלה עם מנוף.

 

מנוף הרמה ביבנה

מחפשים מנוף הרמה ביבנה? השוו וחסכו!

בפורטל מנופים בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר למנוף הרמה ביבנה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

ממה מושפע המחיר של מנוף הרמה ביבנה?

המחיר של מנוף הרמה ביבנה מושפע משני דברים עיקריים:

 • גובה המנוף - צריכים מנוף הרמה שמגיע לקומה גבוהה? ככל שהקומה תהיה יותר גבוהה, המחיר יהיה יקר יותר.
   
 • זמן השכרת המנוף - כמו שכבר הספקתם לקרוא, המחיר של המנוף מתומחר לפי שעות. לכן, ככל שתצטרכו את המנוף ליותר זמן, המחיר יהיה יקר יותר.

שימו לב לדאוג לחניה למנוף

כשאתם שוכרים מנוף הרמה ביבנה חשוב לוודא שיהיה מקום שבו המנוף יכול להישאר בזמן שאתם מעמיסים עליו ומורידים ממנו את הציוד שלכם. לפעמים יכול להיות שתצטרכו לבקש מהשכנים שלכם שיזיזו את הרכבים שלהם מהחניון למשך השימוש במנוף כדי שיהיה למנוף ההרמה מקום להיות בו.

איך תמצאו חברת מנופי הרמה מומלצת?

ישנם כמה דברים שחשוב שתבדקו לפני שתזמינו מנוף הרמה ביבנה:

 • ביקורות - חפשו אחר שם החברה ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר מחברת המנופים על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים.
   
 • ניסיון ומקצועיות - בחרו בחברת מנופי הרמה מקצועית בעלת ותק וניסיון על מנת שתבצע את עבודתה בצורה מקצועית ובטוחה.