צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה ביבנה

דרך מנופים בישראל תוכלו להזמין שירותי מנוף הרמה ביבנה בזול. המשיכו לקרוא כדי להבין כמה יעלה מנוף הרמה בעיר ומתי תצטרכו להשתמש בו.

כמה עולה מנוף הרמה ביבנה?

מנוף הרמה ביבנה יעלה לרוב בין 300 - 500 ש"ח לשעה לקומות נמוכות (עד קומה 6). שימו לב שלפעמים המחיר הוא לשעה או חלק ממנה, כלומר אם תצטרכו את המנוף רק ל- 20 דקות תשלמו על שעה שלמה אז היינו ממליצים לנסות לנצל את כל השעה הזו ואולי לעזור להוביל עוד כמה דברים. זה בהחלט משהו שהיינו בודקים עם חברת המנופים לפני שאתם שוכרים את המנוף. אם אתם צריכים את המנוף לקומות יותר גבוהות תוכלו לראות את המחירים במחירון המנופים שלנו.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה ביבנה

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף הרמה ביבנה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי נשתמש במנוף הרמה ביבנה?

למנוף הרמה יש כמה שימושים נפוצים שבשבילם אנשים מזמינים אותו:

  1. חוסר גישה למעלית הבניין: אם אין דרך לגשת למעלית הבניין שלכם ואתם צריכים להעלות דברים שכירת מנוף הרמה היא דבר שיכול לעזור לכם להרים את הציוד שלכם למעלה.
     
  2. רהיטים שבירים: אם יש לכם רהיטים שבירים ואתם לא סומכים על המובילים שיעשו את ההובלה בצורה זהירה מספיק תוכלו להזמין מנוף הרמה שיעזור להביא את הרהיטים השבירים שלכם בצורה בטוחה.
     
  3. הובלת דירה: לפעמים יש הרבה ציוד כבד וגדול שקשה להכניס אותו למעלית ובמקרים כאלה חלק מהמובילים ימליצו לכם לעשות הובלה עם מנוף.

 

מנוף הרמה ביבנה

הזמינו מנוף הרמה ביבנה בזול

המחיר של מנוף הרמה ביבנה משתנה בהתאם לקומה שתצטרכו את המנוף אבל גם בהתאם לחברת המנופים שממנה תשכרו את המנוף. בשביל למצוא מנוף הרמה בזול היינו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים. אחרי שמתקשרים אלינו אנחנו דואגים שיחזרו אליכם עד 3 חברות מנופים ביבנה. ככה תקבלו מספר הצעות מחיר שונות ותוכלו להשוות ביניהן ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

שימו לב לדאוג לחניה למנוף

כשאתם שוכרים מנוף הרמה ביבנה חשוב לוודא שיהיה מקום שבו המנוף יכול להישאר בזמן שאתם מעמיסים עליו ומורידים ממנו את הציוד שלכם. לפעמים יכול להיות שתצטרכו לבקש מהשכנים שלכם שיזיזו את הרכבים שלהם מהחניון למשך השימוש במנוף כדי שיהיה למנוף ההרמה מקום להיות בו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה