צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בחריש

בין אם אתם מעוניינים להזמין מנוף הרמה בחריש למטרת הובלת תכולת דירה, או למטרת הובלת פריטים בודדים, יש כמה דגשים שלא ממשיכים לפני שמכירים אותם לאורך ולרוחב. הכוונה היא להיבטי ודגשי בטיחות, אך לא רק – המשיכו לקרוא.

למה משמש מנוף הרמה להשכרה בחריש?

כאשר יש צורך להזמין שירותי מנוף הרמה בחריש, בדרך כלל המטרה תהיה הובלה מסוג כזה או אחר, כמו למשל הובלת משרדים, מפעלים ועוד. בנוסף, ניתן להשכיר גם מנוף עבודה לבית לצורך העברת ציוד מכל סוג.

 

עם זאת, השכרת מנופי הרמה בחריש משמשת גם אנשי מקצוע בתחומים שונים ורבים, כמו למשל חשמלאים בגובה, גוזמי עצים, שיפוצניקים המתמחים בשיפוץ מעטפות בניינים ועוד.

 

לכן, בהחלט בטוח להגיד שהשימושים של מנוף הרמה להשכרה בחריש הם שונים ומגוונים. עם זאת, ישנם סוגים שונים של מנופי הרמה, וכל אחד מהמנופים מתאים לשימושים שונים.

 

מנוף הרמה בחריש

כיצד מגיע מנוף ההרמה לאתר העבודה?

בין אם יש צורך להזמין השכרת מנוף הרמה בחריש למטרה זו או למטרה אחרת, מנופי זרוע והן מנופי סולם מגיעים ב-2 צורות אפשריות: מנופים המורכבים על משאיות או מנופים המורכבים על במת הרמה עצמאית (מנוף "נגרר").

 

ברוב המקרים, אנשים בוחרים להזמין מנוף הרמה המורכב על משאית, אבל במקומות שבהם הגישה מוגבלת, מנוף הזרוע בד"כ יהיה עדיף.

 

מבחינת עלויות, מחיר מנוף הרמה בחריש יכול לנוע בין כ-300 – 500 ₪ לשעה עד קומה 8 – 10. עבור כל קומה נוספת מעל קומה 8, בד"כ יש צורך לשלם כ-100 – 150 ₪.

סוגי מנופי הרמה והשימושים בהם

מחיר מנוף הרמה בחריש נקבע בהתאם לסוג המנוף, כאשר מקובל לחלק את מנופי ההרמה ל-2 סוגים עיקריים:

  • מנוף סולם: אלו הם מנופים המותאמים בד"כ להובלת דירות ופריטי ריהוט כבדים שלא ניתן להעביר בדרכים מסורתיות ואו ידניות. ניתן לזהות את המנופים האלו על ידי המסוע שלהם אשר לרוב יהיה מורכב על גבי משאית לא גדולה במיוחד.
     
  • מנוף זרוע: מנופי הזרוע בד"כ יהיו מותאמים עבור הובלות כבדות, לכן יהיה נפוץ למצוא אותם באתרי בנייה למיניהם. למשל, אתרי בנייה המצריכים שינוע של פלטות שיש כבדות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

לסיכום, כיצד להזמין מנוף הרמה בחריש להשכרה?

על מנת להזמין מנוף הרמה בחריש להשכרה, צריך לעבור קודם כל בפורטל השוואת מחירי מנופי הרמה. השוואת מחירים להשכרת מנופים יכולה מצד אחד לחסוך כסף, זה בטוח. אבל מצד שני, ההשוואה בעצם מהווה סוג של סקר שוק אשר מאפשר לכם לאתר את החברות הכי מקצועיות בתחום השכרת מנופים בחריש.

 

לכן, זו לא רק זכותכם הצרכנית להוזיל עלויות השכרת מנוף, אלא חובתכם הצרכנית למצוא את השירותים הכי מקצועיים בעיר המגורים שלכם. מהסיבה הזאת, פורטל מנופים בישראל ממליץ לדלות לפחות 3 הצעות מחירים לפני שבוחרים בחברה הזו או האחרת. וכך מוצאים את השירות הנכון במחיר הנכון בכיס.