צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בחיפה

מזמינים שירות של מנוף הרמה בחיפה דרך פורטל המנופים הגדול בישראל וחוסכים במחיר. ניתן לקבל שירות בעבור קומות נמוכות וגבוהות בכל אזורי העיר חיפה.

כמה עולה להשכיר מנוף הרמה בחיפה

את השכרת המנוף ניתן לתמחר במגוון דרכים אך השיטה הנפוצה מכולן היא על ידי חישוב שעתי. השכרת מנוף הרמה בחיפה לשעה אחת, תעלה בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. מה נחשב לקומה נמוכה? בדרך כלל עד לקומה 6 או 7. וכמה יעלה לכם להשכיר מנוף לקומות גבוהות יותר? כאן המחירים מזנקים בכמה מאות שקלים ויכולים להגיע גם ל-1,000 ש"ח ומעלה.

 

השכרת מנוף הרמה בחיפה לשעה אחת

השכרת מנוף הרמה בחיפה לשעה אחת: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מנופי הרמה בחיפה לכל מטרה ושימוש

מנוף הרמה הוא אחד מסוגי המנופים הנפוצים ביותר. הסיבה לכך היא פשוטה, מדובר במנוף נוח למדי שמסייע לנו לבצע מספר רב של פעולות. נשתמש במנוף הרמה לצורך העלאת מזגנים, דודי שמש כבדים, פרגולות וגם במסגרת הובלות עם מנוף. אם יש לכם עדיין התלבטות אם מנוף זה מתאים לשירות הנדרש לכם, תוכלו להיכנס ולקרוא בהרחבה על שירותי מנוף הרמה.

 

השכרת מנוף הרמה בחיפה

כיצד בכלל פועל מנוף הרמה?

למעשה, מנוף הרמה הוא מנוף שבו יש רמפה מיוחדת שעליה ממקמים את הפריטים השונים. הרמפה הזאת עולה ויורדת ומופעלת על ידי מפעיל מיומן שנמצא למטה. לפני שמעמיסים ציוד על הרמפה, כדאי לאבטח אותו בצורה מיטבית על מנת למנוע נפילה או תזוזות של ציוד. את העלאת הפריטים יש לבצע באופן איטי תוך פיקוח מתמיד לאורך התהליך ומומלץ גם למקם אדם נוסף בחלק העליון (בדירה עצמה) על מנת שישחרר את הפריט שהגיע מלמטה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

טיפים חשובים להזמנת שירותי מנוף הרמה

 • בקשו הצעת מחיר ראשונית כבר בטלפון ונסו להבין אם טווח המחירים הגיוני. למקרה הצורך, תוכלו להיעזר במחירון המופיע באתר.
   
 • כדאי לצלם את הפריטים וכמות התכולה שלכם לפני הזמנת השירות, כך הצעת המחיר תהיה מדויקת הרבה יותר.
   
 • לא כל מנוף יתאים לכל קומה. לכן, כדאי לבדוק היטב עם החברה האם המנוף בכלל מתאים לגובה הקומה שלכם.
   
 • אפשר להגיד כי השכרת מנופי הרמה בחיפה זולה משמעותית בעונת החורף או הסתיו והסיבה המרכזית לכך היא שיש פחות הובלות באמצעות מנוף. אם זה אפשרי מבחינתם לדחות לעונות אלה את התהליך, תוכלו לחסוך במחיר.
   
 • אל תחכו לרגע האחרון והזמינו את השירות מהר ככל שניתן. הביקוש למנופי הרמה בחיפה גבוהה למדי ומספר החברות שמעניקות את שירותי ההשכרה מצומצם יחסית.

מנוף הרמה בחיפה עם אחריות

אחריות היא דבר חשוב, בטח כאשר מדובר על הובלה עם מנוף הרמה בחיפה או בכל מקום אחר בארץ. למעשה, אחריות יכולה להציל אתכם ולחסוך לכם כסף רב כאשר יש בעיה עם ההובלה וזה כמובן משמעותי על אחת כמה וכמה כאשר אתם משנעים ומעבירים ציוד יקר. הקפידו לבקש אחריות בצורה כתובה ולא להסתמך רק על הבטחות בעל פה מטעם נציגי החברה.