צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בגבעתיים

מחפשים מנוף הרמה בגבעתיים? אפשר להפסיק לחפש! בפורטל 'מנופים בישראל' תוכלו לקבל עד - 3 הצעות מחיר ממפעילי מנוף הרמה בגבעתיים מקצועים ומורשים!

איך עובד מנוף הרמה בגבעתיים?

מנוף הרמה הוא היום הפתרון הנפוץ ביותר להעלאת תכולת דירה, חומרי בנייה וכדומה. אם בעבר הייתם משלמים לסבלים שירימו לכם את התכולה החדשה לביתכם לדוגמא, כיום יש פתרונות יותר מהירים וטובים שיביטיחו את העלאת התכולה ללא פגע.

 

במנוף הרמה יש משטח שעליו מניחים את מה שרוצים להעלות למעלה. כאשר מעלים דברים על המנוף, יש לוודא מה שמעלים ונמצא על המשטח קשור בצורה טובה על מנת שלא יפול. את פעולת ההעלאה יבצע מפעיל מיומן בעל הסמכה. קראו עוד על מנוף הרמה.

 

מנוף הרמה בגבעתיים

מחיר מנוף הרמה בגבעתיים

אז כמה עולה השכרת מנוף הרמה בגבעתיים? ובכן, המחיר של מנוף הרמה בגבעתיים נע בין 300 - 500 ש''ח עבור שעה של הפעלה. במידה ותצטרכו לעלות לקומה גבוהה (קומה 6 ומעלה) לרוב מחיר ההשכרה של מנוף ההרמה בגבעתיים יתייקר ויוכל להגיע ל1,500 ש''ח.

 

מחיר ממוצע מנוף הרמה בגבעתיים

מחיר ממוצע מנוף הרמה בגבעתיים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך תבחרו חברת מנופים?

אלה הדברים שחשוב לוודא לפני שמזמינים מנוף הרמה בגבעתיים:

  • ביטוח  -  לפני שתקבעו עם חברת מנוף הרמה, חשוב לבקש מהם אישור כתוב של הביטוח, במיוחד כשמרימים ציוד יקר. אל תסמכו על זה שהם מתחייבים לביטוח בעל פה.
     
  • מחיר - לכולנו חשוב המחיר, תוודאו לפני ההזמנה על המחיר וערכו השוואה בין חברות של מנוף הרמה בגבעתיים.
     
  • ביקורות - חפשו אחר שמם של החברה באינטרנט וקראו ביקורות והמלצות.
     

אמרו לבעל המנוף על הקומה על מנת לוודא שלא תצטרכו מנוף הרמה לקומות גבוהות

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

השוואת מחירים של מנופי הרמה בגבעתיים

 בפורטל 'מנופים בישראל' נדאג לכם לכמה הצעות מחיר על מנת שתוכלו להשוות את המחירים ולחסוך המון כסף. כל בעלי המנוף הרמה בגבעתיים שהפורטל עובד איתם הם אמינים מקצועיים ומנוסים בביצוע כל עבודות ההרמה, לכל מקום ולכל חפץ שתבחרו להרים. ניתן לקבל מאיתנו עבודות הרמה לכל סוגי המקומות - חנויות, משרדים, בתים וכו'.