צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בבת ים

השוו בין שלוש חברות מובילות בתחום והזמינו שירותי מנוף הרמה בבת ים למגוון עבודות: הובלת רהיטים וקרטונים, מזגנים ומוצרי חשמל, דודי שמש, פרגולות ועוד מגוון מוצרים כבדים.

מנוף הרמה בבת ים להשכרה במחיר זול

מתכננים הובלה בקרוב? זקוקים למנוף לצורך העברת הפריטים? דרך פורטל 'מנופים בישראל' תוכלו להוביל את הפריטים אל תוך הדירה שלכם בצורה מהירה ובטוחה ובמחיר מעולה. אנו מאפשרים לכם להשוות מחירים בין מספר בעלי מקצוע אשר משכירים מנוף הרמה בבת ים והסביבה ולכן תוכלו לבצע סקר שוק קצר שיוביל לחיסכון בעלויות.

 

השכרת מנוף הרמה בבת ים

השכרת מנוף הרמה בבת ים - כיצד זה מתומחר?

המחיר הוא פועל יוצא של מספר השעות שבהם נדרש להשתמש בו. המחיר לשעת עבודה להשכרת מנוף הרמה בבת ים, נע בדרך כלל בין 350 ל-450 ש"ח. במידה ונדרש להזמין את המנוף למספר רב של שעות, תיתכן הנחה במחיר השעתי וזאת בשל העלות הכוללת.

 

מחיר שעתי להשכרת מנוף הרמה בבת ים

מחיר שעתי להשכרת מנוף הרמה בבת ים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

דגשים להזמנת מנוף הרמה בבת ים

  • בעת הזמנת מנוף הרמה, חשוב לציין את גובה הקומה שלכם. הסיבה לכך היא שיש מנופי הרמה לקומות גבוהות, כמו גם מנופים פשוטים יותר, אשר מתאימים לקומות נמוכות. חשוב להתאים את המנוף בדיוק לגובה הקומה ובכך לשמור על הבטיחות ולייעל את תהליך העבודה.
     
  • יש להזמין שירות השכרת מנוף הרמה מחברות וותיקות אשר ביצעו עבודות דומות בעבר. הדרך לדעת זאת היא פשוט לקרוא המלצות על החברה, הן באתר האינטרנט שלה והן ברשתות החברתיות.
     
  • לא תמיד ניתן להשתמש במנוף וזאת מאחר ולא בכל בניין יש גישה נוחה אשר מאפשרת למשאית לעמוד בתחתית הבניין, מתחת לאזור המרפסת. לכן, כדאי לשלוח תמונה אל נציגי החברה ולבדוק איתם שאכן התהליך אפשרי.
     
  • לפני שמתחילים להוריד פריטים באמצעות המנוף, יש לבדוק האם הם מאובטחים בצורה טובה. את אבטחת הפריטים, עושים נציגי החברה, אך כדאי להסתכל ולוודא זאת גם בעצמכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

כמה זמן מראש להזמין את השירות?

השכרת מנוף הרמה בבת ים חייבת להתבצע מספר שבועות מראש, כלומר לפני המועד שבו נזדקק למנוף בפועל. אם מדובר בעונת הקיץ, נמליץ לכם להזמין את השירות כחודש ימים מראש וזאת בשל הביקושים הגבוהים להובלות עם מנוף בעונה זו במסגרת מעברי הדירה.