צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה בבאר יעקב

יכול להיות שאתם צריכים מנוף הרמה בבאר יעקב עבור הובלת דירה, או בכלל עבור עבודות תחזוקה, עבודות ניקיון בגובה ועוד. ככה או ככה, ריכזנו עבורכם מידע קונקרטי – קראו כאן.

למה משמש מנוף הרמה בבאר יעקב?

מנוף הרמה בבאר יעקב משמש עבור עבודות שונות, כאשר בחלק מהמקרים מנופי הרמה מוזמנים ומושכרים על ידי אנשי מקצוע. במקרים אחרים, אנשים פרטיים עשויים להזמין השכרת מנוף הרמה עבור הובלת רהיטים ותכולות דירות.

ככה או ככה, חשוב לברר את הפרמטרים הבאים:

  • חשוב לברר את סוג מנוף ההרמה, כמה הוא עתיד לעלות לשעת השכרה ומה המשקל המקסימלי שהוא מסוגל לשאת. נושא המשקל הוא חשוב מאחר ולעיתים צריך להעלות פריטים כבדים כמו דוד שמש, פרגולה או הרמה של מזגן עם מנוף.
     
  • יש לברר מראש מהו הגובה המקסימלי שמהנוף מסוגל להגיע אליו. במידה שמדובר בקומות גבוהות במיוחד, ייתכן שיהיה צורך במנופים מסוגים אחרים (כמו למשל מנופי חוליות).

 

מנוף הרמה בבאר יעקב

עלות השכרת מנוף הרמה בבאר יעקב

המחיר להשכרה של מנוף הרמה למשך שעה בודדת נע בין 300 ל-500 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחס להשכרת מנופי הרמה קטנים אשר מגיעים לרוב עד לקומה ה-6 בבניין.

 

מחיר להשכרת מנוף הרמה בבאר יעקב

מחיר להשכרת מנוף הרמה בבאר יעקב: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

באילו מקרים מנוף הרמה יידרש להובלת דירה, ומדוע?

ישנם מקרים שונים בהם הובלת דירה עשויה להצריך מנוף הרמה בבאר יעקב או בכל עיר אחרת, במיוחד אם אתם עתידים לעבור לבניין ללא מעלית. במקרים מהסוג הזה, מנוף ההרמה ישמש בדרך כלל עבור הובלת ציוד דרך חלונות הדירה, מה שעשוי לקצר משמעותית את תהליך העבודה. המחיר של המנוף אמנם לא יהיה בהכרח זול (כמה מאות שקלים לשעת השכרת מנוף הרמה בממוצע), אבל המנוף יחסוך לכם הרבה משאבים, זמן ואנרגיה.

 

כמו כן, שימוש במנוף הרמה מקטין את הסיכוי והסיכון להיחשף לכל מיני סיכונים פיזיים הקשורים בעבודת סבלות בזמן ההובלה (סחיבת מקרר, ארונות כבדים וכו'). אם אי פעם הובלתם דירה בעצמכם, לא צריך לספר לכם עד כמה מדובר בעבודת סבלות קשה ומסוכנת. לכן, אפשר ורצוי להימנע מסיכונים אלו ע"י שימוש במנוף אשר מפשט את כל התהליך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

לסיכום, כיצד נקבע מחיר מנוף הרמה בבאר יעקב?

מחיר מנוף הרמה בבאר יעקב נקבע על סמך כמה גורמים שונים, כאשר הגורמים הכי חשובים הם הגובה שהמנוף צריך להגיע אליו וכן המשקל שהמנוף צריך לשאת. עם זאת, צריך גם לקחת בחשבון את הנושא של המרחק הנדרש עבור שינוע המנוף. חברת השכרת מנופים גם אמורה לשנע אליכם את המנוף, ככה שעלות השינוע לרוב תיקבע לפי מס' הקילומטרים.

 

יתרה מכך, יש להביא בחשבון את הנושא של הפעלת המנוף. על פי החוק בישראל, רק מפעילי מנוף מורשים רשאים להפעיל מנופי הרמה, ולכן יש לכלול גם את עלות מפעיל המנוף. לסיכום, מכיוון שהעלויות משתנות בין חברה אחת לאחרת (ובהתאם לצרכי השימוש במנוף), חשוב לערוך השוואת מחירים להשכרת מנופי הרמה, מה שיכול לחסוך מאות של שקלים! ==> בצעו כעת השוואת מחירי מנופים וחסכו ישירות בכיס.