צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה באשקלון

השכרת מנוף הרמה באשקלון לקומות נמוכות וקומות גבוהות - משווים מחירים דרך פורטל 'מנופים בישראל' וחוסכים בעלויות ההשכרה. כמו כן ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

יתרונות בהזמנת מנוף הרמה באשקלון

לשימוש במנוף יש לא מעט יתרונות. ניתן להעביר באמצעותו רהיטים גדולים מבלי שנצטרך לפרק אותם ואפשר לחסוך זמן יקר במהלך הובלה או העברה של ריהוט (קראו על מנוף להרמת רהיטים) מוצרי חשמל, חומרי בנייה ועוד. בנוסף, נרצה להזמין מנוף הרמה באשקלון גם בשביל לחסוך בכוח אדם מאחר והמנוף מצריך מעט מאוד ידיים עובדות.

 

השכרת מנוף הרמה באשקלון

מחיר של מנוף הרמה באשקלון

נהוג להשכיר מנוף הרמה לפי מספר מסוים של שעות, בהתאם לכמות התכולה והציוד שעליכם להעביר. השכרת מנוף הרמה באשקלון למשך שעת עבודה אחת, יכול לעלות בין 300 ש"ח ל-800 ש"ח, הכל תלויה בגובה הקומה. אם מדובר על קומה גבוהה (6 עד 10) המחיר יהיה גבוה יותר מאחר ונדרש מנוף חזק, גדול ויציב יותר ועלות השכרת תהיה יקרה.

שימושים נפוצים של מנוף הרמה באשקלון

מתי נשכיר מנוף הרמה באשקלון וכיצד נשתמש בו? הנה טבלה אשר מסבירה את השימושים הנפוצים:

 

מתי נשתמש? מה יהיה השימוש?
הובלת דירה הובלת רהיטים, ארגזים ומכשירי חשמל.
שיפוץ דירה העלאת חומרי בניין, לוחות גבס, פיגומים ועוד.
רכישת מזגן חדש העלאת המזגן וחלקיו, כולל היחידה החיצונית.
התקנת דוד שמש העלאת הדוד החדש אל הגג או הדירה והורדת הדוד הישן.

השכרת מנוף הרמה באשקלון לקומות הגבוהות

בין אם אתם משכירים את המנוף במסגרת הובלת דירה ובין אם בשביל לבצע פרויקט ספציפי כמו הכנסת רהיט או מוצר חשמלי חדש שקניתם, תצטרכו לציין את גובה הקומה שלכם בפני החברה שממנה אתם שוכרים את המנוף. ניתן להגיד כי השכרת מנוף הרמה לקומות גבוהות צריך להיות ארוך יותר, מסיבי וגדול הרבה יותר. כאשר משתמשים במנופים גדולים, חשוב לבצע עיגון של המנוף ולהשתמש ברגלי ייצוב בזמן שמעלים או מורידים ציוד בעזרתו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מנופי הרמה באשקלון - הקפדה על בטיחות

כאשר מדובר על שירות של השכרת מנופי הרמה באשקלון, חשוב לוודא כי החברה שמשכירה את המנוף, עובדת בצורה אחראית ובטוחה. הדבר מתבטא בהקפדה על סטנדרטים מחמירים למדי הן מבחינת מבנה המנוף והתאמתו לפרויקט הספציפי ולגובה הקומה והן מבחינת הלבוש של הצוות אשר מפעיל אותו - קסדה, כפפות וציוד הגנה נוסף.