צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה באשדוד

זקוקים למנוף הרמה באשדוד? דרך הפורטל שלנו ניתן לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות אשר מאפשרות להשכיר את המנוף למגוון מטרות: הובלה, העברת מזגנים ורהיטים, הובלת מוצרי חשמל ועוד.

השכרה של מנוף הרמה באשדוד בזול

השימוש במנוף הרמה נועד לחסוך לנו זמן יקר. המנוף מאפשר לייעל את התהליך ולקצר את זמני ההובלה והעברת הפריטים השונים. בשביל לוודא שהמחיר שתשלמו בעבור השכרת מנוף הרמה באשדוד יהיה זול ומשתלם, אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות שונות אשר מספקות את השירות. השאירו פנייה באתר שלנו ותקבלו עוד היום עד שלוש הצעות שונות מחברות מומלצות באזור.

 

השכרת מנוף הרמה באשדוד

מחיר להזמנת מנוף הרמה באשדוד

מחיר השכרת מנוף הרמה באשדוד מתומחר לפי שעת עבודה, כאשר העלות לשעת עבודה בודדת עומדת על 400 ש"ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 350 ל-450 מאחר וכל חברה מתמחרת את השירות בצורה שונה מעט. כדאי לדעת שבמידה ותזדקקו לשעה אחת ובפועל העבודה תסתיים בתוך חצי שעה בלבד, עדיין תאלצו לשלם בעבור שעה מלאה.

 

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה באשדוד

מחיר ממוצע להשכרת מנוף הרמה באשדוד: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

טיפים להשכרת מנוף הרמה באשדוד

ריכזנו לכם מספר טיפים חשובים העוסקים בהשכרת מנוף הרמה אשר מתבססים על הניסיון המקצועי שלנו ושל חברות המנופים שאיתם אנו עובדים:

 • ביום בו המנוף מגיע לבצע את העבודה, כדאי לפנות לו מקום ולשמור לו חנייה בסמוך למרפסת שממנה יוצאים הפריטים.
   
 • ככל שתפרטו על העבודה הנדרשת, כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה מדויקת יותר. הקפידו להסביר מה הפריטים שנדרש להעלות, מה גובה הקומות וכדומה.
   
 • וודאו עם חברת המנופים שהיא אכן שולחת לכם מנוף מתאים. ישנם הבדלים בין מנופי ההרמה ומנוף שמתאים לקומות נמוכות יהיה קטן יותר מאשר מנוף הרמה לקומות גבוהות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

אישורים להפעלת מנוף הרמה באשדוד

דבר חשוב שכדאי לבדוק כאשר משכירים מנוף הרמה באשדוד הוא נושא האישורים. האם לחברה שממנה אתם שוכרים את המנוף יש אישור להפעלת המנוף? האם יש ברשותם אישור לביצוע עבודות בגובה? כמו כן, כדאי לבדוק שהחברה מחזיקה בביטוח שיכסה את הנזק לציוד שלכם, הזנק שיגרם לסביבה בשל נפילת חפצים וכדומה.

מנוף הרמה באזור אשדוד למגוון שימושים

להלן מקרים בהם נרצה להשכיר מנוף הרמה באשדוד:

 • הכנסה של מזגן חדש: רכשתם מזגן חדש וכבד? אתם מתגוררים בקומה גבוהה בבניין? ייתכן שהדרך הנוחה יותר להכניס אותו אל תוך הבית היא באמצעות מנוף הרמה. לעיתים ניעזר במנוף להרמת מזגנים גם לצורך הוצאת המזגן הישן מהבית, כאשר שעת עבודה אחת תספיק בהחלט להחלפה של מזגן ישן בחדש.
   
 • הכנסה של מוצרי חשמל: אם אתם מתכננים לשדרג את מוצרי החשמל בבית ולרכוש לעצמכם מכונת כביסה, מדיח כלים, תנור, מקרר או כל מוצר חשמלי אחר - כדאי לשקול להיעזר בשירותי השכרה של מנוף הרמה באשדוד.
   
 • הכנסה או הוצאה של ריהוט: בין אם מדובר על הובלה ובין אם ברצונכם להכניס רהיט חדש שרכשתם אל הדירה, המשרד או המבנה, תוכלו לעשות זאת על ידי השכרת מנוף להרמת רהיטים.

שאלות על השכרת מנופי הרמה באשדוד

אלו השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מגולשי אתר מנופים בישראל בנוגע להשכרת מנוף הרמה באזור אשדוד והסביבה:

איך נקבע המחיר להשכרת מנוף הרמה באשדוד?

המחיר נקבע על סמך זמן ההשכרה של המנוף ובהתבסס על גובה הקומות. לעיתים ילקחו בחשבון גם שיקולים מקצועיים נוספים כמו מורכבות העבודה או סוג הציוד שמעבירים.


האם נהוג להשכיר מנוף הרמה באשדוד במסגרת הובלת דירה?

בהחלט. המנוף לא רק מייעל את תהליך ההובלה ומקצר אותו אלא גם עוזר לכם לשמור על הציוד שלכם מפני מכות ופגיעות שעשויות להיגרם במסגרת הובלה ללא מנוף.