צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מנוף הרמה

סיכמנו לכם את כל מה שתצטרכו לדעת אודות מנוף הרמה לגובה: מה משפיע על המחיר, כמה עולה השכרתו בתכלס, מתי משתמשים במנוף הזה ספציפית ומה קורה במקרים של בניינים גבוהים מאוד (לדוגמה קומה 30). בנוסף נעזור לכם לערוך השוואת מחירים למנוף הרמה להשכרה כדי שתוכלו לחסוך בעלויות.

מנוף הרמה להשכרה השוואת מחירים 

באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מנופי הרמה להשכרה. כל מה שתצטרכו בעבור הובלה הדירה שלכם בעזרתו, או מנוף סולם בשמו השני, הוא להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג שעד 3 בעלי מקצוע יחזרו אליכם עם הצעות מחיר. השוו בין המחירים שלהם וקחו את האחד שמציע לכם את המחיר הטוב ביותר.

 

מנוף הרמה

מנוף הרמה מחיר לשעה

בשפה "העממית" של המנופאים, לשעה הראשונה הם קוראים "פתיחת מנוף". למעשה גם אם הם עבדו רק חצי שעה, עדיין הלקוח משלם בעבור שעה שלמה. המחיר לשעת מנוף נעה בין 350 - 450 ש"ח, מה שנותן לנו ממוצע מחיר מנוף הרמה לשעה של 400 ש"ח. בשעה השניה והשלישית, המחיר משתנה ולרוב יורד, יש לסכם זאת ישירות מול המנופאי.


מחיר מנוף הרמה לשעה

מחיר מנוף הרמה לשעה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מנוף הרמה מחירון לפי קומות

מחיר מנוף הרמה תלוי בקומה שבה אתם גרים או אליה רוצים להוביל. אז כמה זה יעלה בפועל? צירפנו לכם מחירון מנוף הרמה לפי קומות. שימו לב שאם אתם צריכים גם הובלה, המחירון המצויין הוא להשכרת המנוף בלבד ולא למחיר ההובלה עצמה.

מחירון של השכרת מנוף לפי קומות

מחיר מנוף הרמה עד קומה 6

המחיר הוא לשעת השכרה.


300 - 500 ש"ח
מחיר השכרת מנוף הרמה קומה 6 עד קומה 10

המחיר לא כולל מע"מ והוא במקרים שצריך מנוף הרמה לקומות 6,7,8,9,10.


400 - 800 ש"ח
כמה תעלה השכרת מנוף הרמה לקומות 11 - 15

המחיר הוא לקומות 10, 11, 12, 13, 14 וקומה 15. 


1,000 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על המחיר של מנוף הרמה?

מחיר מנוף הרמה להשכרה תלוי בשני גורמים - זמן ההשכרה והקומה של הבית שלכם:

 • הקומה שאליה יגיע המנוף: המחיר משתנה בין קומה לקומה אבל בגדול אפשר לחלק אותו ל3 קבוצות כמו שנעשה במחירון בהמשך: 2-6; 6-10; 10-15. לגבי קומה גבוהה מ-15 נרחיב בהמשך
   
 • זמן השכרה של מנוף הרמה: מחיר של השכרת מנוף הרמה הוא לרוב לפי שעה, אבל לא תמיד לפי שעה שלמה וחלק מהחברות יקחו לפי החלק היחסי. לדוגמה אם החברה תיקח 300 ש"ח על שעת השכרה, ותצטרכו את המנוף רק לשעה וחצי תשלמו 450 ש"ח על המנוף ולא על שעתיים. בדקו את זה עם החברה שאיתה תצרו קשר.

צריכים מנוף הרמה גדול?

אם אתם גרים בקומה גבוהה כבר הייתם בסרט הזה בעבר. אתם מתקשרים למוביל, הוא שואל אתכם "באיזו קומה אתם גרים?" ואתם כבר יודעים שהתשובה שלו תהיה "אני לא עובד בקומה הזו". ובכן, מעל קומה 15 מדובר על גודל אחר של מנוף הרמה. גודל אחר אומר גם ביטוח אחר ולא כל מוביל עושה את זה.

 

למזלכם, באמצעות מנופים בישראל תוכלו למצוא שירות של מנוף לקומות גבוהות בלי שום בעיה. רק השאירו לנו פרטים ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 מנופאים אשר מספקים שירות עם מנוף הרמה גדול.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מתי נשכור שירותי מנוף הרמה לגובה?

בדרך כלל כשאנשים מחפשים מנוף הרמה סולם הם צריכים מנוף הרמה לדירות והוא משמש למקרים הבאים:

 • ריהוט כבד: שימוש במנוף הרמה יהיה מומלץ במקרים שנצטרך להעביר רהיטים כבדים כמו פסנתר כנף, או לעשות העברה של ספה. במקרים כאלו יהיה מאוד קשה למובילים להרים את הרהיטים בעצמם ושירותי מנוף יהיו קלים ובטוחים יותר.
   
 • רהיטים שבירים: אם יש לנו רהיטים שהם מאוד שבירים או רגישים ואנחנו לא רוצים שהמובילים יתעסקו איתם, שירותי מנוף הרמה יהיו מומלצים כדי לוודא את בטיחותם ושלמותם של הרהיטים.
   
 • העברה של מזגן: אם אתם עוברים דירה או מתקינים מזגן חדש בקומה גבוהה תצטרכו לשכור מנוף הרמה להובלה של מזגן.
   
 • הובלות גדולות במיוחד: יש מקרים בהם אנחנו צריכים לעשות הובלות מאוד גדולות ולמרות שכן ניתן להכניס כמה רהיטים במעלית, עדיין יהיה שימוש במנוף לרהיטים. במקרים כאלה חלק מהמובילים ימליצו לעשות את כל ההובלה עם המנוף כדי לחסוך בזמן ובעלויות.
   
 • גישה למעלית: מקרה נפוץ נוסף שבו נצטרך לעשת שימוש במנוף הרמה הוא כשאין גישה למעלית ונצטרך לעשות הובלה עם מנוף

מצאו מנוף הרמה באיזור שלכם

לחצו על העיר שלכם ונעזור לכם למצוא מנוף הרמה בעיר. לא מצאתם את העיר שלכם? השאירו לנו פרטים או תתקשרו אלינו וננסה לעזור לכם גם במקרים האלו.

שאלות ותשובות נפוצות

הוספנו לכם כמה שאלות ותשובות שנשאלנו עליהן הרבה על ידי הגולשים שלנו  בנושא מנוף הרמה לגובה:

מה המחיר של מנוף הרמה להשכרה?

המחיר תלוי באיזו קומה אתם נמצאים וכמובן לכמה זמן. המחיר הוא לפי שעה כפי שכתבנו למעלה בעמוד.


מתי אני אשתמש במנוף הרמה?

לרוב במקרים של הובלה דירה בלי מעלית או ציוד כבד כפי שהרחבנו למעלה.


הרחיבו על שירותי מנוף הרמה

אם אתם רוצים להרחיב יותר על אחד השירותים של של מנוף הרמה תוכלו ללחוץ על הכפתור שמעניין אתכם ולהרחיב בנושא הספציפי שאתם צריכים: