צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלת פסנתר עם מנוף

צריכים להוציא את הפסנתר מהבית? שימוש במנוף זו ללא ספק הדרך הפשוטה, הנוחה והבטוחה ביותר לעשות זאת. גלו את המחיר המשוער לעבודה זו והזמינו שירות מהיר של הובלת פסנתר עם מנוף עוד היום.

מחיר הובלת פסנתר עם מנוף 

המחיר הממוצע להובלת פסנתר עם מנוף הוא 500 ש"ח. טווח העלויות בתחום נע בין 300 ל-700 ש"ח וזאת בדיוק הסיבה שחשוב לבצע בדיקה אצל מספר חברות שונות. מחיר זה מתייחס להובלת פסנתר רגיל ולא פסנתר כנף. במידה ומדובר בהובלת פסנתר כנף, המחיר יתייקר בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע להובלת פסנתר עם מנוף

מחיר ממוצע להובלת פסנתר עם מנוף: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מדוע מומלץ להוביל פסנתר בעזרת מנוף?

משקלו של פסנתר ממוצע הוא 100 ק"ג וישנם כיום גם דגמים כבדים הרבה יותר, לרבות פסנתרי כנף שמשקלם עשוי להגיע גם ל-400 ק"ג. נוסיף לזה את הגובה של הפסנתר אשר יכול להגיע ל-132 ס"מ ומעלה ונבין כי מדובר בכלי נגינה אשר דורש התייחסות מיוחדת. הובלת פסנתר עם מנוף לא רק עוזרת לשמור על הפסנתר בטוח ושלם לאורכה של ההובלה אלא גם חוסכת זמן ומקצרת את התהליך בצורה משמעותית.

 

הובלות פסנתרים עם מנוף

דגשים לפני הובלת פסנתרים עם מנוף

מתכננים להוביל פסנתר בעזרת מנוף? ליקטנו בעבורכם מספר טיפים חשובים בנושא:

  • לפני שמורידים את הפסנתר במנוף, חשוב לבצע הכנה טובה ולעטוף את הפסנתר באמצעות שמיכות ובדים. המטרה היא למנוע שריטות ומכות ולכן נהוג לספק הגנה של בד, בשילוב עם ניילון "פצפצים" אשר בו נעשה שימוש נרחב ברוב תהליכי ההובלה.
     
  • ככל שיהיה מדובר על קומה גבוהה יותר, כך המחיר צפוי להתייקר. במידה ונדרש להשכיר מנוף הרמה לקומות גבוהות, ייתכן והמחיר יעלה ל-1,000 ש"ח ואף יותר, הכל תלוי בגובה הקומה כמובן.
     
  • בזמן ההובלה, יש לנסות ולשמור על הפסנתר במצב מאוזן ולהימנע מהשכבתו. לרוב כאשר יתבצע שימוש במנוף הרמה, יהיה ניתן לבצע את ההובלה עם מנוף בצורה מאוזנת.
     
  • אומנם הובלת פסנתרים עם מנוף תצריך פחות כוח אדם מאשר הובלה רגילה (דרך מעלית או חדר מדרגות) אך עדיין נהיה זקוקים ל-2 מובילים לפחות בשביל להעלות אותו אל המנוף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

הובלות פסנתר עם מנוף הרמה

המנוף המתאים ביותר בעבור הובלת פסנתר עם מנוף הוא מנוף הרמה. במנוף הרמה יש רמפה מיוחדת אשר עולה ויורדת בעת הפעלת המנוף. ניתן להוציא את הפסנתר דרך המרפסת שבסלון ולמקם אותו בצורה בטוחה על הרמפה, לקשור אותו בצורה מוקפדת ואחראית ולהוריד אותו למטה באיטיות.

 

הובלות פסנתר עם מנוף הרמה צפויות לקחת כשעה ולכן התמחור שהוצג כאן בעמוד מתייחס לשעת עבודה אחת. חשוב לצלם לחברת המנופים תמונה של הפסנתר, מה שיעזור לקבלת תמחור מדויק יותר.

 

הובלת פסנתר עם מנוף

מי מספק שירות של הובלת פסנתרים במנוף?

השירות מסופק על ידי שני נותני שירות שונים, הראשון הוא חברות הובלה והשני הוא חברות להשכרת מנופים. במידה והזמנתם הובלה, סביר להניח כי לחברת ההובלה יש מנוף מטעמה או לחילופין היא תזמין מחברת מנופים את השירות. במידה ולא מדובר על הובלה מסודרת, למשל כאשר תרצו להוציא את הפסנתר הישן מהבית בשביל לפנות מקום בחדר, תוכלו לפנות ישירות אל חברות מנופים ולקבל הצעת מחיר בהתאם, כמובן - אם תצטרכו הובלת פסנתר עם מנוף אנחנו כאן ויכולים לספק את מלוא השירות..