צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות קטנות עם מנוף

בחלק מהמקרים יש צורך להזמין הובלות קטנות עם מנוף בגלל בעיות גישה, בעוד שבמקרים אחרים צריך הובלה קטנה עם מנוף מכיוון שאין מעלית בבניין. ככה או ככה, הנה כמה טיפים מועילים.

כמה עולות הובלות קטנות עם מנוף?

מחיר הובלות קטנות עם מנוף יכול לנוע בין טווחים של מאות שקלים וגם אלפי שקלים, תלוי לאיזו קומה אתם צריכים לשנע את הציוד ומהו סוג הציוד. אם תצטרכו הובלת פריט בודד עם מנוף לאחת מהקומות הראשונות של הבניין, תוכלו לסגור את כל הסיפור בעלויות ממוצעות של כ-300 – 500 ₪ (לשעת השכרה ובדרך כלל עד קומה 6). אם תצטרכו מנופים מאסיביים לציוד כבד וקומות גבוהות יותר, העלויות יכולות להגיע ל-600 ₪ ומעלה לשעת השכרה. כדי להוזיל עלויות, חשוב לערוך השוואת מחירי מנופי הרמה.


מחיר הובלה קטנה עם מנוף בממוצע

מחיר הובלה קטנה עם מנוף בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כמה מילים על בחירת מנוף להובלות קטנות

צריכים להוביל ציוד, אבל יש בעיות גישה? בחירת שירות הובלה קטנה עם מנוף, עשויה להיות מורכבת. איזה סוג מנוף צריך? מה הגובה שהוא יוכל להגיע אליו? וכמה משקל מנוף הובלות קטנות יכול לשאת? כל אלו הן שאלות מצוינות, שיעזרו לכם לבסוף לבחור את סוג המנוף הנכון ביותר לעבודה. בתוך כך, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון, כאשר המשקל והגודל של המטען המורם מעלה, הם בעצם שיקולים עיקריים ומרכזיים בקביעת גודל המנוף וכושר ההרמה שלו.
 

נוסף על כך, חובה להביא בחשבון את הצורה והגודל של הציוד שאתם צריכים להעמיס על המנוף. זאת, כדי לוודא שלא יהיו חלילה תאונות בעקבות הובלת ציוד שאמור בכלל להיות משונע על ידי מנופים מסוגים אחרים, כמו למשל הבאים:

  • מנוף הרמה טלסקופי: זהו מנוף הרמה להובלות קטנות שהוא לא רק חזק במיוחד ויכול לשאת משקלים כבדים, אלא הוא גם מתכוונן ויכול "להשתחל" למעברים צרים בעזרת זרועות מתכווננות.
     
  • מנופי זרוע: מנופי זרוע וחוליות בדרך כלל מותקנים בחלק האחורי של משאיות, אשר נושאות אותם למיקומים שונים ולמטרת עבודות שונות. אלו הם מנופים שמאופיינים עם יכולת העמסת משקל גבוהה (יותר מאשר מנופים טלסקופיים).
     

הובלות קטנות עם מנוף

בטיחות – לא כל אחד רשאי להפעיל מנוף הובלות!

חשוב לזכור, שבישראל ובכל מדינה מתוקנת בעולם ישנם חוקים אשר נועדו לקבוע מי רשאי להפעיל אילו כלים. אמנם מנופים הם פלטפורמות עבודה בטוחות, אך עדיין חשוב לעקוב אחר פרוטוקולים של בטיחות בעת השימוש בהם, ומפעיל המנוף הוא זה שאמור להיות בקיא בהם. במילים אחרות, בין אם אתם צריכים הובלת מקרר בודד עם מנוף או הובלות קטנות עם מנוף מסוגים אחרים, אסור יהיה לכם להפעיל את המנוף בעצמכם. כן, גם אם מדובר בהרמה של ציוד לקומה 1, עדיין אסור. לכן, כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר מחברת מנופים, חשוב לוודא שהעלויות כוללות גם את התשלום על מפעיל המנוף המורשה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

המלצת סיכום – השוו מחירים להשכרת מנופים

חשוב מאוד לזכור, שבכל חברת מנופים המחירים אחרים וסוג השירות שונה. לכן, השוואת מחירים לצורך הובלות עם מנוף וכן, גם בעבור שירות קטן כמו הובלה קטנה עם מנוף היא לא רק מומלצת, אלא הכרחית. בכל מקרה בו אתם מסתבכים עם השכרת מנופים קטנים להובלות, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל סיוע מקוון או טלפוני. צוות מנופים בישראל יוכל לכוון אתכם למנוף הנכון ביותר לצרכיכם, וזאת תוך שאתם משווים מחירים ומקבלים 3 הצעות מחיר שונות מחברות בעלות מוניטין, בצעו כעת השוואת מחירי מנופים הובלות קטנות וחסכו עשרות אחוזים בכיסים.