צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף בפתח תקווה

בין אם צריך הובלה עם מנוף בפתח תקווה או בכל אזור בארץ, השוואת מחירים בין מובילים היא לא רק הכרחית, אלא ממש קריטית למציאת אנשי המקצוע הנכונים. באתר מנופים בישראל, תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה עם מנוף בפ"ת ולחסוך עשרות אחוזים.

הובלות עם מנוף בפתח תקווה מומלצות על פני סבלות?

אם משווים הובלות מנוף בפתח תקווה לעומת סבלות ידנית, אין בכלל ספק, הובלת מנוף מהווה את הדרך היעילה והבטוחה ביותר להעביר חפצים כבדים או גדולים. בין אם מדברים על פריטים כגון מקררים, פסנתרים, ריהוט עתיק ועוד, השימוש במנוף מאפשר להעביר את החפצים מבלי לפגוע בהם.

 

אגב, גם אם מדובר בחדרים או בניינים עם גישה מוגבלת אליהם. יש לציין, במקרים מסוימים נדרשים סידורים ספציפיים. לדוגמה: ישנם בניינים אשר המרפסת שלהם היא מעל בתי ספר או מוסדות אחרים. במקרים אלו, ייתכן שתצטרכו לתאם מראש עם העירייה לגבי פתיחת שערי בית הספר. זאת, עבור הנגישות של מנוף ההובלות.

 

הובלות עם מנוף בפתח תקווה

דגשים בהזמנת הובלות מנוף בפתח תקווה

אם אתם מתכננים הובלת מנוף בפתח תקווה, חשוב לשים דגש ראוי על כמה דברים:

 • הזמינו הובלה מראש, ואל תמתינו לדקה ה-90 כדי לאתר מובילים עם מנוף בפתח תקווה.
   
 • אם יש צורך בכך, בקשו מחברת ההובלות להגיע להתרשם מהאזור טרם ההובלה.
   
 • השתדלו תמיד לערוך השוואת מחירי הובלות דירות עם מנוף בפתח תקווה.
   
 • השתדלו לוודא שאתם מקבלים אחריות על ההובלה, מה שאומר שחברת ההובלות צריכה להיות מבוטחת.
   
 • במידה ואתם זקוקים למנוף הרמה לקומות גבוהות, יש לציין זאת בעת הזמנת השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

כמה עולה הובלת מנוף בפתח תקווה?

על פי מחירון מנופים בישראל – פורטל בו תוכלו להיעזר לצורך השוואת מחירים של שירותי מנוף, מחיר הובלה עם מנוף בפתח תקווה יכול לנוע בין טווחים ממוצעים של כ-250 – 750 ₪ לשעה. בעוד שהטווח הנ"ל מתייחס להובלות עד קומות 2 – 10, ככל שהקומה תהיה יותר גבוהה ככה גם המחיר יטפס יחד עם המנוף. כמו כן, מחיר הובלת מנוף בפתח תקווה נקבע גם לפי סוג המנוף, כאשר המנופים הנפוצים הם אלו:

 • מנופי ובמות הרמה: אלו הם משטחים ישרים וחזקים שניתנים להרמה, תוך שהמטען נקשר לפלטפורמה בצורה בטיחותית.
   
 • מנופי זרועות: אלו הם מנופים שבדרך כלל משמשים במיקומים עם בעיות גישה, מכיוון שהזרועות מאפשרים ניווט המטען בצורה בטוחה ונגישה יותר.
   
 • משאיות מנוף: פשוטו כמשמעו, אלו הן משאיות אשר נושאות בחלק האחורי שלהן מנוף הובלות בפתח תקווה.

אחריות הובלת דירה עם מנוף בפתח תקווה

בין אם אתם צריכים מנוף מהסוג הזה או האחר, תמיד ודאו כי הינכם מקבלים שירות עם ביטוח הובלה. זה יבטיח לכם כיסוי במקרה של נזק לחפצים שלכם או חלילה נזק חמור מכך. שימו לב, אחריות על הובלת דירה בעזרת מנוף, ללא ביטוח – זהו אינו דבר אפשרי. במילים אחרות, בדקו קודם היכן החברה מבוטחת. אם היא אינה מחזיקה בתעודת פוליסת ביטוח הובלות, אתם כנראה לא תקבלו אחריות על ההובלה.