צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף בירושלים

אם אתם רוציים לעבור דירה לקומה גבוהה ואתם מחפשים הובלה עם מנוף בירושלים הגעתם למקום הנכון. פורטל מנופים בישראל עובד עם הרבה חברות מנופים שיוכלו לסייע לכם במעבר הדירה שלכם כדי להפוך את החוויה לפחות מסובכת.

השוואת מחירים בין הובלות עם מנוף בירושלים

לצערנו לפעמים יש הובלות גדולות שדורשות מנוף אבל אף אחד מאיתנו לא רוצה לשלם יותר מדי, במיוחד כשההובלה עצמה גם ככה יכולה להיות יקרה. באמצעות פורטל מנופים בישראל תוכלו לעשות השוואת מחירים של הובלות עם מנוף כדי להוזיל את העלויות.

 

כל מה שתצטרכו לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין 3 מנופאים, דברו איתם והשוו את המחירים כדי להוזיל את העלות של כל ההובלה. לעשות הובלות עם מנוף בירושלים בכלל לא חייב להיות עסק יקר כשיש לכם את האפשרות של השוואת מחירים.

 

הובלה עם מנוף בירושלים

מה המחיר של הובלה עם מנוף?

כשאתם עושים הובלות דירה עם מנוף בירושלים המחיר משתנה בהתאם לגובה הקומות ובהתאם לזמן שאתם צריכים את המנוף. בהנחה שאתם צריכים גרים בקומה 2 - 10 שעת השכרה של המנוף תעלה בין 250 - 750 ש"ח. אם אתם צריכים אם המנוף לקומות גבוהות המחיר יהיה יותר גבוה. תוכלו להרחיב על זה במחירון שלנו.

 

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף בירושלים

מחיר ממוצע לשעת השכרה של מנוף בירושלים: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

לכמה זמן אני צריך את המנוף להובלה?

כשאתם מחפשים מנוף בירושלים ורוצים להבין מה המחיר. צריך להבין לכמה זמן תצטרכו את המנוף לצורך ההובלה. הזמן תלוי בגודל הדירה שלכם כשדירה עד 2 חדרים לרוב תיקח שעה אחת, דירות 3-4 חדרים יקחו שעתיים ודירת 5 חדרים לרוב תיקח שלוש שעות של שימוש במנוף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

לא רק בעיר, הובלות מנוף בירושלים

גם אם אתם לא גרים בעיר עצמה ומחפשים הובלות מנוף בירושלים נוכל לעזור לכם. פורטל מנופים בישראל עובד עם מנופאים בכל רחבי הארץ ונוכל לעזור לכם למצוא מנופאי בירושלים, או בכל מקום שתרצו. השאירו לנו פרטים או התקשרו אלינו ונדאג שתמצאו הובלה עם מנוף בקלות בכל מקום.