צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף ביבנה

בעוד שאת חלק מהדירות ניתן להוביל ידנית, כלומר באמצעות חברת הובלות הנעזרות בסבלים, במקרים אחרים יש צורך להזמין הובלה עם מנוף ביבנה. מתי, וכמה יעלה? ריכזנו כמה דגשים שכדאי לקחת בחשבון.

מה כוללות הובלות מנוף ביבנה?

הובלה עם מנוף ביבנה מהווה את האופציה הנוחה והמהירה ביותר להעברת תכולת דירה, משרדים ואפילו מפעלים תעשייתיים גדולים אשר מצריכים פירוק והרכבת מכונות כבדות. במיוחד אם הדירה נמצאת בקומה גבוהה, שירות הובלת המנוף עשוי להיות שימושי ולפעמים אפילו ממש הכרחי.

 

עם זאת, ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שמזמינים הובלת מנוף ביבנה או בכל עיר אחרת. באופן כללי, חשוב לדעת ששירות זה בד"כ כולל את ההובלה עצמה בלבד. אם אתם צריכים למגן, לעטוף או לבודד פריטים מסוימים, שירות זה בדרך כלל יהיה כרוך בתוספת תשלום מסוימת. וכך גם רלוונטי לגבי פירוק והרכבת ציוד וריהוט מסוגים שונים.

 

הובלות עם מנוף ביבנה

מחירי הובלות מנוף ביבנה – כמה כדאי לשלם?

בהקשר של השוואת עלויות הובלת מנוף ביבנה, חשוב לקבל הצעות מחיר מכמה חברות הובלה לפני שמקבלים החלטה. ליתר דיוק, צוות 'מנופים בישראל' ממליץ על קבלת 3 הצעות מחירים ממובילים שונים. לנוחיותכם, אלו הם המחירים הנהוגים בשוק:

מחירון להובלה עם מנוף ביבנה והסביבה

הובלה עד קומה 6

כ-250 – 500 ₪ לשעה
הובלה עד קומות 7 - 10

כ-300 – 750 ₪ לשעה
הובלה מקומה 11 וגבוה מכך

כ-1,000 ₪ ומעלה לשעה

הדפס מחירון

מה חשוב לדעת על מחיר הובלה עם מנוף ביבנה?

מחיר הובלה עם מנוף ביבנה נקבע לפי גורמים כגון גובה הבניין, אבל גם ע"פ הפרמטרים הבאים:

  • סוג המנוף הנדרש והעומס שהוא נדרש לעמוד בו - מנוף הרמה לקומות גבוהות יעלה בדרך כלל יותר ממנוף סטנדרטי.
     
  • כמות החפצים המועברים והמשקל הכללי שלהם - אם למשל תצטרכו מנוף להרמת מזגנים ששוקלים משקל רב, המחיר יתייקר מעט.
     
  • זמן ההובלה הנדרש עבור המובילים - לכן יעד ההובלה הוא פרמטר חשוב וזאת בהנחה שאתם נעזרים בחברה גם להובלה עצמה ולא רק לשירותי המנוף.
     
  • היכולת שלכם לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלת דירה עם מנוף ביבנה - ככל שתשוו בין יותר הצעות, כך תוכלו לקבל מחירים נוחים יותר.

כמו כן, יש לקחת בחשבון את כמות השעות שתצטרכו עבורן את המנוף. באופן כללי, אם אתם צריכים את השכרת המנוף לכמות שעות נרחבת, רוב הסיכויים שתוכלו לקבל איזושהי הנחה על השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

במה פורטל מנופים בישראל מסייע לכם?

מעבר לכך שתוכלו לברר בפורטל 'מנופים בישראל' מידע לגבי מחיר הובלה עם מנוף ביבנה, האתר מציע גם מידע נרחב הכולל את סוגי השירותים שניתן לקבל מהמובילים השונים. כמו כן, באתר תוכלו למצוא מחירון עבודות מנוף הכולל את כל סוגי השירותים הנפוצים והנפוצים פחות.

 

עם זאת, המאפיין הכי חשוב באתר מנופים בישראל הוא – השוואת מחירים בין מובילים מומלצים. זהו איזשהו סקר שוק שהוא ממש בגדר חובה, במיוחד בהתחשב בעובדה שישנם מובילים רבים ושונים בשוק. בנוסף למצוין כאן, ההמלצה החשובה ביותר היא כזאת – שימו דגש ראוי על הנושא של הביטוח. במילים אחרות, חשוב לוודא שהחברה המובילה מבוטחת בביטוח צד ג'. כך, אם חלילה ייגרם נזק לרכוש שלכם או של השכנים, תוכלו לקבל פיצוי בהתאם.