צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף בחיפה

כיום חלק גדול מההובלות בעיר חיפה, מתבצעות באמצעות מנוף הרמה. אם גם אתם זקוקים לשירותי הובלות עם מנוף בחיפה, אנו נשמח לעזור לכם לאתר את החברה המתאימה ביותר באזור זה.

הובלות עם מנוף בחיפה במחירים נוחים

מתכננים הובלה של דירה, ריהוט או מוצרי חשמל? רגע לפני, תוכלו להיעזר בפורטל שלנו על מנת לבצע השוואת מחירים בעבור השירות המבוקש של הובלות עם מנוף בחיפה. השוואת המחירים תעזור להבין בדיוק את העלות של העבודה הספציפית הנדרשת לכם ותאפשר לכם לערוך סקר שוק קצר וחיוני.

 

הובלות עם מנופים בחיפה

הזמנת שירותי הובלות מנוף בחיפה

אז מה השלבים בהזמנת השירות? בשלב הראשון משאירים פרטים כאן באתר או מצלצלים אלינו ואנו מפנים אתכם לצורך קבלת הצעת מחיר מסודרת ממספר חברות. בשלב השני בוחרים בחברה אחת שסיפקה לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. לאחר מכן, נציגי החברה יגיעו ככל הנראה לפגישה מקדימה על מנת להבין מה בדיוק נדרש לבצע ובשלב האחרון יתחילו את העבודה עצמה במועד עליו יסוכם. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מדוע חשוב לציין את גובה הקומה?

כאשר מזמינים הובלות עם מנוף בחיפה, כדאי לציין בפני החברה מאיזה קומה מוציאים את הפריטים השונים וגם לאיזה קומה הם עתידים להיכנס בתום ההובלה. הסיבה לכך היא שככל שהקומה גבוהה יותר, המחיר עשוי להתייקר והסיבה השניה היא שלעיתים בקומות גבוהות מאוד, יש צורך להזמין מנוף הרמה לקומות גבוהות ולא מנוף רגיל. לא כל החברות מחזיקות כיום מנוף מסוג זה מאחר והוא הרבה יותר יקר, לכן הקפידו לציין זאת בשלב מוקדם.

טיפים להובלה באמצעות מנוף בחיפה

  • השירות של הובלה עם מנוף הוא שירות מבוקש למדי ולכן לא כדאי לחכות לרגע האחרון. ההמלצה היא להזמין אותו כמה חודשים לפני מועד ההובלה.
     
  • אנו ממליצים לבדוק עד שלוש הצעות מחיר שונות ולא מעבר לכך וזאת על מנת לא ללכת לאיבוד בין שלל ההצעות ולהתעכב בתהליך הבחירה.
     
  • ביום ההובלה עצמו, כדאי לדאוג שלמשאית המנוף יהיה מקום נגיד ונוח להחנות. אם יש צורך בהזזה של רכבים, בקשו זאת מהשכנים מבעוד מועד.
     
  • גם כאשר מובילים פריטים עם מנוף, חשוב להקפיד על אריזה טובה שתגן על המוצרים שלנו. הקפידו לעטוף את המוצרים עם נייר פצפץ וגם בדים במידת הצורך.

בדקו את נושא האחריות בצורה מעמיקה

האם החברה ממנה הזמנת את שירותי המנוף מספקת לכם אחריות על השירות? האחריות אמורה להגן עליכם מפני מצבים שבהם חלק מהציוד נפל או נשבר תוך כדי התהליך וכדאי להבין מה בדיוק מוגדר בטווח האחריות על מנת לא להשאיר מקום לספק. אגב, אחריות על הובלות עם מנוף בחיפה חייבת להיות כתובה שחור על גבי לבן ואין להסתפק באחריות שבעל פה.