צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף בדרום

הובלות עם מנוף בדרום; מה השירות כולל, מה חובה לדעת וכמה יעלה? - קראו כאן. 

הובלות עם מנוף בדרום

הובלת מנוף בדרום זה בהחלט משהו שצריך לקחת בחשבון, כאשר מעוניינים להוביל פריטים כבדים או תכולת דירה לקומה גבוהה. סוג זה של הובלה יכול להיות שימושי במיוחד אם יש לכם צורך להוביל את הדירה או את החפצים בפרק זמן מוגבל, או אם בבניין לא קיימת מעלית.

 

באופן כללי, רוב הובלות המנוף כוללות הובלה של חפצים מכל הסוגים, כמו גם כל פירוק והרכבה אשר נדרשים במקרי של הובלת ארונות, מיטות ואפילו פסנתרי כנף מסיביים. לפני שנדבר על השירות עצמו, הנה כמה יתרונות של הובלות מנוף בדרום:

  • חיסכון בזמן, במשאבים ובמאמצי עבודה פיזיים-ידניים.
     
  • פעולה מהירה ומדויקת, אין צורך להסתרבל עם הובלה ידנית מסובכת.

כמה עולה הובלות עם מנוף בדרום?

אם השאלה היא כמה עולות הובלות עם מנוף בדרום, התשובה היא שהמחיר משתנה בהתאם לסוג המנוף שאתם צריכים ובהתאם לשעות ההשכרה הנדרשות. באופן כללי, המחיר משתנה גם בהתאם לגובה הקומה שאליה אתם צריכים להוביל ציוד.

 

לדוגמה, מחירי השכרת מנופים להובלת חפצים עד קומה 2 – 10, יעלו לכם בין כ-400 – 850 ₪ לשעה. לסיכום, מחירי הובלות עם מנוף יכולים להשתנות דרמטית בהתאם לסוג ההובלה שלכם. בפועל, העלויות האלו גם ניתנות למיקוח מסוים מהצד שלכם. כיצד? עליכם פשוט לערוך השוואת מחירים באתר מנופים בישראל ולקבל 3 הצעות מחיר שונות. באופן הזה, תוכלו לבחור בחברה המקצועית ביותר באזור הדרום, בין אם בבאר שבע, בנגב או באזור אחר.

 

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף לשעה (קומות 2 - 10)

מחיר ממוצע להובלה עם מנוף לשעה (קומות 2 - 10): 625 ₪

טווח מחיר גבוה 850 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


>>>אולי יעניין אתכם גם מנוף זרוע

יש סיכונים במהלך הובלות עם מנוף בדרום?

בעוד שניתן להוביל פריטים מסוגים מאוד מגוונים באמצעות מנוף, ניתן גם להוביל פריטים שבירים. אמנם עבודת המנוף נשמעת כמו משהו אגרסיבי, אבל בפועל התמונה אחרת לגמרי. ההובלה מתבצע בזהירות ותוך מקצועיות מוחלטת מהצד של מפעילי המנוף ואנשי ההובלה.

 

במילים אחרות, כל עוד הצוות המקצועי יודע מה הוא עושה והוא מורשה לפעול עם מנופים, לא קיימים סיכונים מיוחדים במהלך הובלות עם מנוף בדרום או בכל אזור אחר בארץ. לכן, השלב הראשון הוא בדיקת הסמכות חברת ההובלות (כמו הסמכת הפעלת מנוף). 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

 

>>>אולי יעניין אתכם גם מנוף הרמה

מה הובלות עם מנוף בדרום כוללות?

בדיוק כשם שזה נשמע, השירות הנ"ל מאפשר לכם להוביל פריטים ותכולת דירה לקומות גבוהות מבלי להסתמך על מעלית. יתרה מכך, השירות של הובלות עם מנוף בדרום כולל גם פירוק והרכבה במקרה הצורך. שירות פירוק והרכבה בדרך כלל נועד עבור מיטות, ארונות ופריטים כבדים אחרים, אך ניתן להשתמש בשירות זה גם עבור תכולת דירה שלמה, כולל סידור רהיטים.

 

מבחינת עלויות, חשוב לדעת שחברות ההובלות שוכרות מנופים בנפרד בד"כ, מה שאומר שתצטרכו לשלם הן על ההובלה והן על השכרת המנוף (השכרה לפי שעות).