צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלות עם מנוף באשדוד

רגע לפני שאתם מבררים לגבי מחיר הובלה עם מנוף באשדוד, שווה להזכיר כי הובלות דירה עם מנוף באשדוד מצריכות מומחיות אמיתית מצד אנשי המקצוע – קראו כאן.

מה הדבר הראשון שבודקים בשירותי הובלות מנוף?

מצד אחד, אפשר למצוא בימינו מגוון די רחב של חברות הובלות עם מנוף באשדוד או בכל עיר אחרת, אבל מצד שני, הובלות דירה עם מנוף באשדוד מצריכות מומחיות לא רק מצד חברת ההובלות. בנוסף למומחיותה, יש צורך לוודא גם שמפעיל המנוף מורשה.

 

חשוב להבין כי מדובר בהיבט בטיחותי לכל דבר, שכן מפעילי מנוף לא מורשים מהווים לכם סכנה, לציבור ולעצמם. לכן, הדבר הראשון שחשוב לבדוק הוא רישיון העבודה של מפעיל המנוף. לא כל אדם רשאי להפעיל מנוף הובלות באשדוד או בכל עיר, ובדרך כלל המומחיות הזאת היא תחת אחריותה של חברה חיצונית (זו שעוסקת בהשכרת המנוף).

 

הובלות עם מנוף באשדוד

כמה עולה הובלה עם מנוף באשדוד?

בין אם אתם צריכים הובלות קטנות באשדוד עם מנוף, או הובלות לפריטים גדולים וכבדים, מחיר הובלה עם מנוף באשדוד ינוע בד"כ בין כ-250 – 750 ₪ לשעת השכרה. עם זאת, המחירים האלו כמובן משתנים בהתאם לאותם גורמים שציינו לעיל (גובה הקומה, סוג הגישה וכו'). לכן, אם אתם לא בטוחים איזה סוג מנוף להזמין, מומלץ להתייעץ עם חברת הובלות מקצועית. החברה תוכל לבחור עבורכם את המנוף המתאים ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

 

מחיר ממוצע לשעת עבודה של מנוף

מחיר ממוצע לשעת עבודה של מנוף: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איזה סוג מנוף תצטרכו להובלות באשדוד?

סוג המנוף שתצטרכו עבור הובלות מנוף באשדוד ייקבע לפי כמה גורמים שונים, כאשר הסוגים לרוב מחולקים ל-2:

  • מנוף זרוע: היתרון במנוף זה טמון בזרוע הארוכה והגמישה שלו, המאפשרת להגיע למקומות גבוהים או מרוחקים ולמקומות עם גישה מוגבלת.
     
  • מנוף טלסקופי: מנוף זה נקרא גם מנוף סולם, והוא מתאים בד"כ לדירות בקומות נמוכות עד קומה 8 (מותקן לרוב על משאיות).

כדי לדעת איזה סוג מנוף להזמין, אנחנו ממליצים לקחת בחשבון את 3 הגורמים הבאים: גובה הדירה, מידות ומשקל החפצים, הגישה לדירה. כלל האצבע הוא, שככל שהגישה מוגבלת או שמא הקומה גבוהה מאוד, כך צריך זרוע-מנוף גמישה יותר וארוכה יותר. יחד עם זאת חשוב לציין כי בדרך כלל הובלה באמצעות מנוף תתבצע עם מנוף הרמה (סולם).
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

מחירי הובלה עם מנוף באשדוד – המשיכו לקרוא.

לסיכום, המלצת מנופים בישראל היא לבצע השוואת עלויות אונליין. כל איש מקצוע ימליץ לכם על השוואת מחירים בין חברות הובלות שונות, ובתוך כך, אנחנו ממליצים לקבל הצעות מחיר מפורטות הכוללות את סוג המנוף, הטווח שלו, העומס המרבי שלו והעלות הסופית - עלות הכוללת את הפעלת המנוף על ידי איש מקצוע מורשה.

 

בשורה התחתונה, כמו בכל תחום וענף אחרים, גם בענף ההובלות ישנן חברות מקצועיות וכאלו שנחשבות פחות. אלו שנחשבות פחות מקצועיות מסכנות אתכם במהלך ההובלה, חובה לזכור זאת. לכן, המלצת הסיום שלנו היא – תמיד לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה מורשות בלבד.