צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלה עם מנוף ברחובות

גלו כמה עולה הובלה עם מנוף ברחובות, מה היתרונות של השכרת מנוף הובלה וכמה השירות צפוי לעלות. בנוסף, תוכלו לבצע השוואת מחיאים בין מספר חברות מובילות באזור ובכך להוזיל עלויות.

כמה עולה הובלה עם מנוף ברחובות?

המחיר להובלה עם מנוף ברחובות לקומות 2 עד 6 בבניין, נעה בין 250 ל-500 ש"ח. ככל שעולים בקומות, המחיר מתייקר ובעבור קומות 6 עד 12, צפויה עלייה של עד 400 ש"ח במחיר. תוכלו לקרוא עוד על המחירים בתחום בעמוד שכתבנו על מחירי השכרת מנוף.

 

מחיר ממוצע להובלת מנוף ברחובות

מחיר ממוצע להובלת מנוף ברחובות: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הובלות עם מנופים ברחובות - מתי זה אפשרי?

אומנם כולנו היינו רוצים להשתמש במנוף במסגרת ההובלה אך חשוב לציין כי לא תמיד הדבר מתאפשר. הובלה עם מנוף אפשרית רק כאשר יש גישה נוחה להוצאת הפריטים, כלומר פתח גדול של מרפסת. בנוסף, יש צורך בגישה נוחה ברחוב על מנת שמשאית המנוף תוכל להתמקם בצורה בטוחה, מבלי לחסום את הכביש.

 

הובלת עם מנוף ברחובות

חברת הובלות עם מנוף או חברת מנופים?

הגיע הזמן לעשות סדר בבלאגן - האם במסגרת הובלה, עליי להזמין חברת הובלות בעלת מנוף או חברת מנופים בנוסף לחברת ההובלות? התשובה היא ששתי האופציות אפשריות אך חשוב לדעת כי ברוב הגדול של המקרים חברת ההובלות אינה מחזיקה במנוף אלא נעזרת גם היא בשירות של חברה חיצונית, כך שלמעשה היא זו שתתנהל מול חברת המנופים ותחסוך מכם זמן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

יתרונות של הובלות עם מנוף ברחובות

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של הובלת עם מנוף הוא כמובן החיסכון בזמן. כאשר מובילים את הפריטים עם מנוף, לא נצטרך להוציא אותם אחד אחד במעלית או בחדר המדרגות הצפוף. כל שעלינו לעשות הוא להוציא את הפריטים דרך המרפסת אל הרמפה של המנוף והמנוף כבר יוריד את הפריט עד אל משאית ההובלה. יתרון נוסף הוא שהובלות עם מנוף ברחובות נחשבות לבטוחות יותר והציוד נשמר ללא פגיעות, מכות ושריטות.

קבלו עד 3 הצעות להובלת ברחובות באמצעות מנוף

דרך פורטל מנופים בישראל, ניתן לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות אשר מספקות שירותי השכרה של מנופי הרמה גדולים וחזקים. ניתן לקבל את הצעות המחיר ללא עלות וכך למעשה ישנה אפשרות לערוך השוואת מחירים מהירה אשר חוסכת לא מעט כסף. רוצים להתחיל לקבל הצעות מחיר? השאירו פנייה כאן באתר או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.