צריכים שירותי מנוף? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

הובלה עם מנוף במרכז

הובלה במרכז עם מנוף; מה חשוב לדעת על הובלות עם מנופים? אילו סוגי מנופים קיימים עבור הובלות ציוד כבד? – צוות מנופים בישראל מסביר.

מה חשוב לדעת על הובלה עם מנוף במרכז?

מעבר לדירה חדשה הוא אבן דרך משמעותית בחייו של כל אחד ואחת, אין ספק בזה בכלל. אבל, מה עושים אם הבית החדש ממוקם בקומה גבוהה או בבניין ללא מעלית? איך אפשר להעביר בקלות את כל הרהיטים, הציוד הכבד ופריטים אחרים לדירה בנוחות ובבטחה? ובכן, התשובה פשוטה - באמצעות השכרת מנוף במרכז או באזור מגורכם. הנה כמה מיתרונות הובלה עם מנוף במרכז:

  • יעילות: מנופים יכולים לסייע בהעברת פריטים כבדים וגדולים במהירות, בבטחה וביעילות.
     
  • זמן: החיסכון בזמן עשוי להיות משמעותי במיוחד, ולעיתים ניתן להעביר דירה שלה בחצי יום עבודה.
     
  • כוח אדם: אין צורך להזמין סבלים ידניים שיסחבו את הציוד תוך כדי מאבק בחדר מדרגות צר, כי הציוד נכנס ישירות לתוך הדירה (בד"כ דרך החלונות).
     
  • מחירים: מחיר הובלה עם מנוף במרכז יכול לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים לשעת השכרה, מה שעשוי להיות זול יותר מאשר העסקת סבלים ידניים.

מצאו מפעיל מנוף מורשה בלבד!

הובלת דירה עם מנוף היא לא משימה שצריך להקל בה ראש, בעיקר אם אין לכם ניסיון בהזמנת מנופאים. כלל האצבע הוא תמיד לבקש להתרשם מרישיון המפעיל של המנופאי, מכיוון שהפעלת מנוף ללא רישיון מהווה עבירה על החוק. לאחר שאתם מוודאים כי מפעיל המנוף מרשה, חשוב גם לוודא שחברת המנופים מכובדת, מוכרת בארץ ומנוסה, מה שיבטיח את העברת הציוד בבטחה. לכן, קחו את הזמן שלכם לבדוק ולמצוא חברת מנופים במרכז שקרובה אליכם ועם ביקורות מצוינות, ניסיון ומחירים סבירים.

 

הובלה עם מנוף במרכז

בדקו מראש את המשקל והגודל של הפריטים

לפני שאתם מתחילים לארוז את הדירה שלכם ומזמינים הובלה עם מנוף במרכז, חשוב לבדוק את המשקל והגודל של כל פריט שאתם מתכוונים להעביר. זה יעזור למפעיל המנוף לקבוע את גודל המנוף, את סוגו ואת קיבולת המשקל הנכונה עבור העבודה. בסופו של דבר, אתם לא רוצים לשכור מנוף קטן מדי או לא מספיק חזק עבור הציוד שלכם, שכן זה יכול לגרום לנזק או חלילה אפילו לפציעה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995266

בדקו לגבי קבלת ההיתרים הדרושים

לא פעם, מעבר דירה עם מנוף מצריך קבלת אישורים מסוימים מהעירייה, במיוחד אם מדובר בחסימת כבישים או חסימת נתיבים של תנועת הולכי רגל. לכן, פנו לעירייה כדי לברר אילו אישורים או הרשאות אתם צריכים כדי להעביר את הדירה שלכם עם מנוף. עם זאת, חשוב לציין שאם אתם שוכרים חברת מנופים מקצועית, היא אמורה לעשות את הבדיקות האלו עבורכם. אם בא לכם בכל זאת לוודא את הדברים פעמיים, אין בכך מניעה. ואם כבר אתם פדנטים, תערכו גם השוואת מחירים בין חברות הובלה עם מנוף במרכז.